lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Mountaineer штатив, 3 серія, 3 секції

  • 0р.
  • Найжорсткіший 3-секційний штатив Carbon eXact
  • Селектор нахилу кута і замки G-lock Ultra для швидкої роботи
  • Зніміть або переверніть колону для зйомки з рівня землі
  • Один з найміцніших штативів Mountaineer
  • Знімні ніжки, що доповнюються аксесуарами через гвинти 1/4 '' і 3/8 ''

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GT3532

Де купити

Штатив Gitzo GT3532 3 серії - це 3-секційний стандартної висоти штатив з карбону, створений для надійної підтримки професійних камер з об'єктивом 300мм (до 400мм), і при цьому надзвичайно портативний. Штатив оснащений революційними більш жорсткими і великими штангами Carbon eXact. Верхні секції ніг діаметром 32.9 мм і нижні секції з пружного високомодульного вуглепластика роблять цей штатив більш стійким і міцним, ніж попередники.
Gitzo GT3532 важить всього 1,88 кг, досягає висоти 161 см і складається до 64 см. Цей штатив стане ідеальним рішенням для професійних фотографів, яким потрібна стійкість на вищому рівні і надійна підтримка в купе з легким вагою для тривалого дослідження фотографічних можливостей території.
Швидкохідна центральна колона штатива легко знімається, перетворюючи його в інструмент наземного рівня, що дозволяє фотографам знімати найрізноманітніші перспективи. Колона також має реверсивний механізм. Трисекційні ноги Gitzo GT3532 оснащені надійними закручуються замками G-lock Ultra з вбудованим кільцем ущільнювача, яке запобігає потраплянню пилу всередину і двигун пристрою. Верхня маточина штатива оновлена для додаткової жорсткості, а збільшені селектори кута ніг забезпечують більш широку область захоплення для регулювання кута ніг. Штатив оснащений стабілізуючим гаком на центральній колоні для доданого ваги підвищення стійкості при необхідності. Його знімні наконечники дозволяють адаптувати штатив до будь-якого типу поверхні. Зі штативом легко використовувати різноманітні голови та інші аксесуари за допомогою кріплень 1/4 '' і 3/8 '' на верхньому диску.

Характеристики
Вага 1.88 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 21 kg
Діаметр верхнього диска 60 mm
діаметр трубки ніг 25.3, 29, 32.9 mm
Длина в сложенном виде 64 cm
Мінімальна висота 16 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 161 cm
максимальна висота (без центральної колони) 133 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Углепластик
Секції ніг 3
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 23°, 55°, 83°
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті none