lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Mountaineer штатив, 2 long серія, 4 секції

  • 0р.
  • 4-секційний штатив Carbon eXact висотою на рівні очей
  • Селектор нахилу кута і замки G-lock Ultra для швидкої роботи
  • Зніміть або переверніть колону для зйомки з рівня землі
  • Високий, жорсткий, але легкий
  • Знімні ніжки, що доповнюються аксесуарами через гвинти 1/4 '' і 3/8 ''

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GT2543L

Де купити

Штатив Gitzo Carbon Fiber Tripod GT2543L серії 2 Long з карбону - це ідеально збалансований легкий і міцний 4-секційний штатив, розроблений для зйомки на рівні очей в повністю розкладеному вигляді. Gitzo GT2543L надійно підтримує DSLR-камеру з об'єктивом 200 мм (до 300 мм). У цьому професійному вирішенні використовуються революційні більш жорсткі і великі штанги Carbon eXact. Верхні секції ніг діаметром 29.0 мм і нижні секції з пружного високомодульного вуглепластика роблять цей штатив більш стійким і міцним, ніж інші продукти в аналогічній категорії на ринку.
Gitzo GT2543L важить всього 1,74 кг, досягає висоти 179 см і складається до 61 см. Цей штатив стане ідеальним рішенням для пристрасних професійних фотографів, яким потрібна висока стійкість і надійна підтримка для бездоганних знімальних результатів.
Швидкохідна центральна колона штатива легко знімається, перетворюючи його в інструмент наземного рівня, що дозволяє фотографам знімати найрізноманітніші перспективи. Колона також має реверсивний механізм. Чотирьохсекційного ноги Gitzo GT2543L оснащені надійними закручуються замками G-lock Ultra з вбудованим кільцем ущільнювача, яке запобігає потраплянню пилу всередину і двигун пристрою. Верхня маточина штатива оновлена для додаткової жорсткості, а збільшені селектори кута ніг забезпечують більш широку область захоплення для регулювання кута ніг. Штатив оснащений стабілізуючим гаком на центральній колоні для доданого ваги підвищення стійкості при необхідності. Його знімні наконечники дозволяють адаптувати штатив до будь-якого типу поверхні. Зі штативом легко використовувати різноманітні голови та інші аксесуари за допомогою кріплень 1/4 '' і 3/8 '' на верхньому диску.

Характеристики
Вага 1.74 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 18 kg
Діаметр верхнього диска 60 mm
діаметр трубки ніг 18.3, 21.7, 25.3, 29 mm
Длина в сложенном виде 61 cm
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 16 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 179 cm
максимальна висота (без центральної колони) 151 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Углепластик
Секції ніг 4L
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 23°, 55°, 83°
Цвіт Нуар декор
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті none