lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Mini Traveler штативний комплект Noir Décor 1

  • 0р.
  • Всього 245 г, найлегший міні-штатив на ринку
  • Якісні матеріали для високої надійності і довговічності
  • Точена алюмінієва хрестовина і голова витримують до 3 кг
  • Два кута нахилу ніг для стійкості в будь-яких умовах
  • Ідеальна взаємозамінність з кульової головою Gitzo Traveler

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GKTBC1

Де купити

Gitzo Mini Traveler спеціально призначений для професійних фотографів і багатообіцяючих любителів, які використовують беззеркальние камери або DSLR з невеликими об'єктивами. Цей міні-штатив забезпечує відмінну стійкість на столі, а також на землі і багатьох інших поверхнях, розкриваючи творчий потенціал фотографів без використання громіздкого обладнання. Це ідеальний фотографічний компаньйон в поїздках для тих, хто хоче подорожувати без нічого, при цьому повністю укомплектованим надійним обладнанням і аксесуарами. Цей штатив поміститься в будь-яку фотографічну сумку, не займаючи місця, необхідного для основного обладнання.

Gitzo Mini Traveler забезпечує зручність і функціональність для будь-якого фотографічного проекту на локації. Завдяки ультрасучасним карбоновим штангах eXact і алюмінієвої голові, він важить всього 245 г (тільки ноги 117 г), що дає змогу проводити завжди брати з собою найкраще обладнання, куди б вони не йшли. Він виготовлений з високоякісних матеріалів від майданчика до ніжок, що забезпечує максимальну надійність. Алюмінієва хрестовина машинної обробки і голова міцні і надійні, витримують до 3 кг в повністю розкладеної конфігурації. Більш того, коли потрібно ще більше легке рішення, знімна головка легко знімається, а ноги забезпечують автономну підтримку до 25 кг спорядження. Його характеристики на найвищому рівні з точки зору мінімальної займаної площі для зйомки з нижнього ракурсу, при зйомці бекстейджа і при розміщенні додаткових камер.

Розроблений з використанням абсолютно нової (заявленої на патент) системи вибору кута ніг Pull & Fix, штатив має два кути нахилу ніг для максимальної гнучкості і довговічні гумові ніжки, призначені для поліпшення зчеплення на більшості поверхонь. Ергономічний прогумований механізм легко фіксує і управляє міцної сферою з нержавіючої сталі алюмінієвої кульової голови, яка також ідеально сумісна зі штативом Gitzo Traveler, а ноги Mini Traveler можуть поєднуватися з найменшою кульової головою Gitzo Traveler.

Модель Mini Traveler, доступна в двох привабливих естетичних колірних комбінаціях, повністю чорний і класичний Gitzo noir décor, може похвалитися унікальним безпрограшної обробкою, і дизайн нагадує вишукану форму популярних кульових голів Gitzo. Акуратна механічна обробка підкреслює форми і забезпечує міцну алюмінієву структуру, а разом з твердим анодним оксидуванням, що захищає поверхню штатива, робить Mini Traveler міцної і надійною опорою на будь-який випадок.

Як і у всіх продуктах Gitzo, кожна деталь Mini Traveler заснована на легких і високоякісних матеріалах з акуратною збіркою і точним ручним керуванням. Безкомпромісний підхід майстрів Gitzo завжди узгоджується з безкомпромісними очікуваннями любителів Gitzo.

Характеристики
Быстросъемная система Нет
Вага 0.245 kg
Верхнє креплення 1/4''
Вес безпечної полезної навантаження 3 kg
Діаметр бази 40 mm
Длина в сложенном виде 22 cm
Контроль тренія Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 12.5 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 17.5 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюминий
Наклон вперед -90° / +40°
Независимая наклонная ручка No
Незалежна ручка горизонтального панорамирования No
Поперечный наклон -90° / +40°
Секції ніг 1
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Шаровая голова
Тип ног Одинарные
угол розстановки ніг 50°, 75°
Фіксатор шарового шарніра Да
Цвіт Черный + Нуар декор
центральна колонна Нет центральной колонны