lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Mini Traveler Noir Décor штативний комплект

  • 0р.
  • Всього 265г, найлегший міні штатив на ринку
  • Матеріали високої якості для надійності і довговічності
  • Алюмінієва хрестовина і голова утримують до 3 кг
  • Два кута ніг для максимальної стабільності в будь-якій ситуації
  • Ідеальна взаємозамінність з кульової головою Gitzo Traveler

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GKTBC

Де купити

Gitzo Mini Traveler спеціально призначений для професійних фотографів і любителів, які використовують беззеркальние камери або камери DSLR з маленькими об'єктивами. Цей міні штатив забезпечує більшу стабільність на стільниці, а також на землі і багатьох інших поверхнях, розкриваючи нові творчі можливості для фотографів і виключаючи перешкоди для громіздкого обладнання. Ідеальний фото компаньйон в поїздках для тих, хто хоче подорожувати без нічого, але повністю оснащеним надійними аксесуарами, так як він поміщається в будь-яку фотосумку, не займаючи місце, необхідне для основного пристрою.

Gitzo Mini Traveler забезпечує зручність і функціональність під час вуличного фотопроекту. Завдяки своїм сучасним карбоновим трубках eXact і алюмінієвої голові він важить всього 265г (117г тільки ноги). Він виготовлений з високоякісних матеріалів від майданчика до ніжок, на нього завжди можна покластися. Алюмінієва хрестовина і голова гарантують надійність і стабільність, утримуючи до 3 кг в повністю розкритою конфігурації. Крім того, коли потрібно ще більше легке рішення, знімна голова легко знімається, а ноги стають автономної опорою для 25кг обладнання. Продуктивність штатива вкрай висока з точки зору мінімально займаної площі, нізкоракурсних кадрів, зйомки бекстейджа і використання другої камери.

Розроблений з новою запатентованою системою регулювання кута ніг Pull & Fix, штатив має два кути ніг для максимальної пристосованості і довговічні гумові ніжки для збільшення зчеплення на більшості поверхонь. Ергономічний прогумований механізм легко фіксує і управляє сферою з нержавіючої сталі алюмінієвої кульової голови, яка також ідеально сумісна зі штативом Gitzo Traveler, а ноги Mini Traveler можна використовувати з найменшою кульової головою Gitzo Traveler.

Штатив Mini Traveler, доступний в двох привабливих колірних гамах (повністю чорний і класичний Gitzo noir décor), володіє унікальною, неповторною обробкою і дизайном Gitzo, що нагадує вишукану форму користуються успіхом кульових голів Gitzo Ball Heads. Акуратна механічна обробка підкреслює форми і забезпечує найміцнішу алюмінієву конструкцію, а разом з методом анодного окислення, який захищає поверхню штатива, робить Mini Traveler надійної і довговічною опорою для будь-якої ситуації.

Як і у всіх продуктах Gitzo, кожна деталь Mini Traveler виготовляється з легких і високоякісних матеріалів з точною зборкою і ретельно ручним контролем. Безкомпромісне ставлення майстрів Gitzo завжди знаходиться в гармонії з безкомпромісними очікуваннями шанувальників Gitzo.

Характеристики
Быстросъемная система Нет
Вага 0.265 kg
Верхнє креплення 1/4''
Вес безпечної полезної навантаження 3 kg
Діаметр бази 40 mm
Длина в сложенном виде 22 cm
Контроль тренія Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 12.5 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 17.5 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюминий
Наклон вперед -90° / +40°
Независимая наклонная ручка No
Незалежна ручка горизонтального панорамирования No
Поперечный наклон -90° / +40°
Секції ніг 1
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Шаровая голова
Тип ног Одинарные
угол розстановки ніг 50°, 75°
Фіксатор шарового шарніра Да
Цвіт Black/Noir Decor
центральна колонна Нет центральной колонны