lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo мікрофонна вудка XL, 4 серія, 7 секцій

  • 0р.
  • Мікрофонна вудка Carbon eXact 473 см 4 серії
  • Замки G-lock Ultra для швидкої і стійкої роботи
  • Швидка і безпечна установка, просте підключення кабелів
  • Ергономічна гумова ручка і ніжка для уникнення затискачів
  • Кріпиться до більшості власників мікрофона

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GB4571XL

Де купити

Gitzo GB4571XL - спеціальна найдовша в серії 7-секційна мікрофонна вудка, яка розкладається до 473 см. Професійна мікрофонна вудка нового покоління з карбону гарантує звуковим інженерам надійну підтримку, забезпечуючи просте, інтуїтивне звернення з кабелями для швидкої і безпечної настройки в будь-яких ситуаціях. Незважаючи на свою значну довжину, ця вудка зручна і робить роботу легкої, звучання бездоганним. Вона володіє всіма відомими відмітними рисами Gitzo, включаючи жорсткість, стабільність і легкість, - при цьому має додаткову довжину.

Gitzo GB4571XL оснащена новітніми штангами Carbon eXact, які за своїми властивостями перевершують попередні штанги Carbon 6X з точки зору жорсткості. Незважаючи на свій значний розмір, ця модель залишається легкою (всього 1,12 кг) та забезпечує новий рівень жорсткості і міцності навіть в повністю розкладеному вигляді, виключаючи небажані вигини і зберігаючи мікрофони в стабільній позиції. Gitzo GB4571XL управляє кабелями таким чином, що значно покращує швидкість роботи і зручність використання на майданчику. Вона допомагає усунути небажаний шум за допомогою спрощеного внутрішнього розміщення проводів: звуковий кабель можна пропустити через вудку завдяки легко знімається верхнім і нижнім кріпленням. Таким чином, кабель виходить природним чином з обох сторін. Альтернативно, кабель може перебувати зовні вудки.

На вудці також є ергономічна гумова рукоятка з передньої сторони, яка допомагає користувачам утримувати вудку стабільно і комфортно. Нижня частина мікрофонної вудки обладнана стійкою гумової ніжкою, яка дозволяє звукорежисерам відпочивати, утримуючи вудку вертикально на підлозі, в той час як провід виходить збоку без ризику бути затиснутим. Мікрофонна вудка Gitzo оснащена новою системою замків G-lock Ultra - швидким і жорстким механізмом фіксації секцій останнього покоління Gitzo.
Як і інші моделі в цій новій серії, Gitzo GB4571XL оснащена двостороннім гвинтом 3/8 '' - 1/4 '', що дозволяє підключати більшість власників мікрофонів, в тому числі Gitzo G11510N.
З додатковим адаптером G1145 3/8 '' - 5/8 '', її можна поєднувати з іншими власниками мікрофонів з різьбленням 5/8 ''.

Gitzo GB4571XL є найбільшою мікрофонної вудкою в асортименті, що охоплює популярні довжини і діаметри штанг, розробленому для задоволення вимог для більшості знімальних місць і забезпечує оптимальне поєднання легкості і твердості.

Характеристики
Быстросъемная система Нет
Вага 1.12 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 2 kg
Діаметр верхнього диска 35 mm
діаметр трубки ніг 14.7, 18.2, 21.7, 25.3, 29, 32.9, 37 mm
Длина в сложенном виде 100 cm
Жидкостная основа Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 100 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 473 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Ручка панорамирования в комплекте Нет
Секції ніг 5
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Совмісність з аксесуарами G11510N; G1145
Тип голови Другие
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
Цвіт Черный
Штативна сумка в комплекті none