lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo мікрофонна вудка, 4 серія, 4 секцій

  • 0р.
  • Мікрофонна вудка Carbon eXact 277 см 4 серії
  • Замки G-lock Ultra для швидкої і стійкої роботи
  • Остання секція 25,3 мм підходить для більшості роз'ємів XLR
  • Ергономічна гумова ручка і ніжка для уникнення затискачів
  • Кріпиться до більшості власників мікрофона

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GB4541

Де купити

Gitzo GB4541 - це професійна мікрофонна вудка нового покоління з карбону, створена для надійної підтримки звукових інженерів, гарантує просте, інтуїтивне звернення з кабелями для швидкої і безпечної настройки в будь-яких ситуаціях, що допомагає досягати бездоганного звучання.

Ця зручна мікрофонна вудка допомагає досягти бездоганного звучання. Вона володіє всіма відомими відмітними рисами Gitzo, включаючи жорсткість, стабільність і легкість.
Gitzo GB4541 оснащена новітніми штангами Carbon eXact, які за своїми властивостями перевершують попередні штанги Carbon 6X з точки зору жорсткості. Ця нова модель має більший діаметр штанги, але залишається напрочуд легкій. При вазі 0,9 кг ця мікрофонна вудка забезпечує новий рівень жорсткості і міцності навіть в повністю розкладеному вигляді - 277 см.

Чудова жорсткість цієї мікрофонної вудки запобігає небажані вигини, стабільно утримуючи мікрофони в потрібному положенні. Gitzo GB4541 закінчується великої штангою діаметром 25,3 мм, що дозволяє вводити більшість XLR кріплень, що забезпечить ще більш легку внутрішню проводку, більш швидку швидкість роботи і зменшення шуму. Кабель може також знаходитися зовні вудки.

На вудці також є ергономічна гумова рукоятка з передньої сторони, яка допомагає користувачам утримувати вудку стабільно і комфортно. Нижня частина мікрофонної вудки обладнана стійкою гумової ніжкою, яка дозволяє звукорежисерам відпочивати, утримуючи вудку вертикально на підлозі, в той час як провід виходить збоку без ризику бути затиснутим. Мікрофонна вудка Gitzo оснащена новою системою замків G-lock Ultra - швидким і жорстким механізмом фіксації секцій останнього покоління Gitzo.

Gitzo GB4541 оснащена двостороннім гвинтом 3/8 '' - 1/4 '', що дозволяє підключати більшість власників мікрофонів, в тому числі Gitzo G11510N.

З додатковим адаптером G1145 3/8 '' - 5/8 '', її можна поєднувати з іншими власниками мікрофонів з різьбленням 5/8 ''.

Gitzo GB4541 є частиною нового асортименту, що охоплює популярні довжини і діаметри штанг, розробленого для задоволення вимог для більшості знімальних місць і забезпечує оптимальне поєднання легкості і твердості.

Характеристики
Быстросъемная система Нет
Вага 0.9 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 2 kg
Діаметр верхнього диска 35 mm
діаметр трубки ніг 25.3, 29, 32.9, 37 mm
Длина в сложенном виде 88 cm
Жидкостная основа Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 88 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 277 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Ручка панорамирования в комплекте Нет
Секції ніг 4
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Совмісність з аксесуарами G11510N; G1145
Тип голови Другие
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
Цвіт Черный
Штативна сумка в комплекті none