lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo мікрофонна вудка, 2 серія, 5 секцій

  • 0р.
  • Зручна мікрофонна вудка Carbon eXact 251 см 2 серії
  • Замки G-lock Ultra для швидкої і стійкої роботи
  • Розводка кабелів, швидка і безпечна установка в будь-якому місці
  • Ергономічна гумова ручка і ніжка для уникнення затискачів
  • Кріпиться до більшості власників мікрофона

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GB2551

Де купити

Gitzo GB2551 - це професійна мікрофонна вудка нового покоління з карбону, створена для надійної підтримки звукових інженерів, гарантує просте, інтуїтивне звернення з кабелями для швидкої і безпечної настройки в будь-яких ситуаціях, що допомагає досягати бездоганного звучання.

Ця зручна мікрофонна вудка має всі відомими відмітними рисами Gitzo, включаючи жорсткість, стабільність і легкість. Gitzo GB2551 управляє кабелями таким чином, що значно покращує швидкість роботи і зручність використання на майданчику. Вона допомагає усунути небажаний шум за допомогою спрощеного внутрішнього розміщення проводів: звуковий кабель можна пропустити через вудку завдяки легко знімається верхнім і нижнім кріпленням. Таким чином, кабель виходить природним чином з обох сторін, дозволяючи користувачеві розміщувати вудку вертикально на підлозі без защемлення кабелю. Альтернативно, кабель може перебувати зовні вудки. Нижня частина мікрофонної вудки обладнана стійкою гумової ніжкою, яка дозволяє звукорежисерам відпочивати, утримуючи вудку вертикально на підлозі.

Gitzo GB2551 оснащена новітніми штангами Carbon eXact, які за своїми властивостями перевершують попередні штанги Carbon 6X з точки зору жорсткості. Ця нова модель має більший діаметр штанги, але залишається такою ж легкою, як і її попередники, важить всього 0,61 кг. Ця мікрофонна вудка забезпечує новий рівень жорсткості і міцності навіть в повністю розкладеному вигляді - 251 см - в одному з найпопулярніших розмірів, що використовується професіоналами.

В кінці вудки більш жорстка штанга діаметром 14,7 мм запобігає небажаний вигин, стабільно утримуючи мікрофони в бажаному положенні. На вудці також є ергономічна гумова рукоятка з передньої сторони, яка допомагає користувачам утримувати вудку стабільно і комфортно. Нова мікрофонна вудка Gitzo оснащена новою системою замків G-lock Ultra - швидким і жорстким механізмом фіксації секцій останнього покоління Gitzo.

Як і інші моделі в цій новій серії, Gitzo GB2551 оснащена двостороннім гвинтом 3/8 '' - 1/4 '', що дозволяє підключати більшість власників мікрофонів, в тому числі Gitzo G11510N.
З додатковим адаптером G1145 3/8 '' - 5/8 '', її можна поєднувати з іншими власниками мікрофонів з різьбленням 5/8 ''.

Gitzo GB2551 є частиною нового асортименту, що охоплює популярні довжини і діаметри штанг, розробленого для задоволення вимог для більшості знімальних місць і забезпечує оптимальне поєднання легкості і твердості.

Характеристики
Быстросъемная система Нет
Вага 0.61 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 2 kg
Діаметр верхнього диска 35 mm
діаметр трубки ніг 14.7, 18.2, 21.7, 25.3, 29 mm
Длина в сложенном виде 73 cm
Жидкостная основа Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 73 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 251 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Ручка панорамирования в комплекте Нет
Секції ніг 5
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Совмісність з аксесуарами G11510N; G1145
Тип голови Другие
Тип ног Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
Цвіт Черный
Штативна сумка в комплекті none