lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo голова рідинна 2-осьова

  • 0р.
  • Для спостереження за птахами і зйомки фото і відео дикої природи
  • Надзвичайно продуктивна і при цьому компактна і легка
  • Рідинні картриджі для плавних непроскальзивающей рухів
  • Завжди збалансоване обладнання завдяки контрбаланс
  • У комплекті прогумована майданчик, сумісна з Arca-swiss

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GHF2W

Де купити

Рідинна голова 2-осьова Gitzo 2 Way Fluid Head забезпечує найвищу продуктивність для спостерігачів за птахами і дігіскоперов із середніми точками огляду, а також для фотографів і відеооператорів дикої природи, що використовують преміальні CSC або DSLR-камери з об'єктивами до 200 мм. Спостереження за птахами вимагає допоміжного обладнання з особливими характеристиками, але майже всі штативні голови, використовувані спостерігачами за птахами, - це спеціальні відео- або фото- опори, які зазвичай більше, важче і складніше, ніж повинні бути в ідеалі. Унікальна 2-осьова рідинна голова Gitzo була розроблена з єдиною метою: повністю задовольнити потреби як спостерігачів за птахами, так і фотографів, що знімають дику природу, з телеоб'єктивами середнього розміру.

Gitzo 2 Way Fluid Head надзвичайно компактна 2-осьова рідинна голова з ергономічним дизайном. Чи не відображають поверхні забезпечують хороший камуфляж, що особливо важливо при роботі в дикій природі. Голова також надає вражаючий спектр технічних функцій в поєднанні з винятковим співвідношенням продуктивності і компактності.

Ключові інновації цієї голови - рідинні картриджі і точний внутрішній механізм. Результат - оригінальна голова, ідеально поєднується з карбоновими штативами Gitzo, і виняткова комбінація продуктивності і портативності, розроблена для ультра-стабільної і точної зйомки. Голова Gitzo 2 Way Fluid Head має жорсткий і легкий магнієвий корпус, важить менше 0,6 кг і надійно утримує навантаження до 4 кг. Це ідеальна голова для використання поза домом без необхідності вибору між високою продуктивністю і портативністю.

Крім виключно плавного руху, що забезпечується високоякісної конструкцією і складанням, 2-осьова рідинна голова оснащена довгою грубою сумісної з Arca-Swiss майданчиком і складною, регульованою, високоточною системою противаги, яка дозволяє ідеально збалансувати фотообладнання і легко розмістити його на надійну опору для зйомки максимально різких знімків.

Нова 2-осьова рідинна голова Gitzo дозволяє легко ловити камерою рухомі об'єкти з безпрецедентною точністю, оскільки рідинні картриджі гарантують плавні, вільні рухи без прослизання під час спостереження і зйомки навіть в широкому діапазоні температур. Крім того, перехід від зйомки фото до зйомки відео неймовірно швидкий і простий з відеоконфіураціей Gidzo 2 Way Fluid Head з швидким налаштуванням через вбудовану панель панорамування.

2-осьова рідинна голова розроблена відповідно до елегантним і чистим стилем Gitzo, який представляє собою стандарт якості в індустрії.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 0.59 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, Адаптер арт. 014-38
Вес безпечної полезної навантаження 4 kg
Діаметр бази 60 mm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюминий, Магний
Наклон вперед +90° / -60°
Независимая наклонная ручка YES
Незалежна ручка горизонтального панорамирования YES
Панорамне врачення 360 °
Рабочая высота 5.5 cm
Ручка панорамирования в комплекте Да
Система для наклонів Жидкостный картридж с фиксированным сопротивлением
Система для панорамирования Жидкостный картридж с фиксированным сопротивлением
Совмісність з аксесуарами GS5370DR e GS5370LDR
Тип голови Видео-/Жидкостная голова
Тип площадки GS5370D
Фіксатор шарового шарніра Нет
Цвіт Black/Noir Decor