lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo голова децентрованная, 2 серія

  • 0р.
  • Магнієва кульова голова зі зміщеним центром 3 серії
  • Надзвичайно легка і точна
  • Бездоганна плавне панорамування, міцна подвійна блокування
  • Просте кріплення камери - 1/4 ", нижнє кріплення - 3/8"

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GH3750

Де купити

Голова Gitzo GH3750 3 серії Magnesium Off Center зі зміщеним центром - це виключно гладко рухається штативна голова професійної якості, виготовлена з легкого, високоякісного магнію. Подібно іншим продуктам сімейства штативних голів Gitzo, ця модель гарантує легку і швидку установку камери.
Ця голова зі зміщеною кульковою втулкою забезпечує бездоганну плавність ходу у всіх ситуаціях, з поступовою фіксацією по руху годинникової стрілки для точності і безпеки. Фіксатор панорамування в 3 рази міцніше, ніж в попередніх моделях, а фіксатор кулі має в своїй основі систему, яка об'єднує дві блокуючі системи. Масштабна база голови і незалежна функція блокування дозволяють фотографам досягти ідеальних панорамних знімків.
Її конструкція з магнію робить цю голову Ультраміцне і легше, ніж її алюмінієві аналоги. Більш того, анодируване PTFE покриття кулі забезпечує більш плавні рухи. GH3750 має незалежний куля і елементи управління панорамированием для точного позиціонування. Вона надійно утримує корисне навантаження до 8 кг, важить всього 0,71 кг і рекомендується для використання зі штативами серії 3.

Характеристики
Вага 0.71 kg