lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo Century ремінь кистьовий для CSC / DSLR

  • 0р.
  • Ергономічний дизайн забезпечує комфорт та зручність в роботі
  • Витримує камери такі камери як Canon 5D або Sony A9
  • Преміальні деталі і італійська шкіра
  • Обладнаний новою швидкознімною майданчиком Gitzo GS5370SDR
  • Система застібок G-lock від Duraflex®

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GCB100HS

Де купити

Новий практичний і елегантний кистьовий ремінь GITZO Century (GCB100HS). Він забезпечує зручний хват, щоб зберігати камеру нерухомою під час зйомки. Ремінець виконаний з натуральної італійської шкіри з унікальним дизайном під карбон, сумісний з усіма дзеркальними камерами середнього розміру і беззеркальних камер зі стандартним штативним кріпленням 1/4 '' - 20.
Оснащений новою швидкознімною майданчиком Gitzo GS5370SDR з прогумованим хватом і коротким D-профілем, який дозволяє фотографам легко закріплювати камеру на штативі, утримуючи ремінь.
Кистьовий ремінь Gitzo Century встановлюється швидко і легко: за допомогою прикладеної швидкознімною майданчики Gitzo з'єднайте одне з двох кріплень ременя з штативним кріпленням 1/4 '' - 20, розташованим внизу камери. На стандартних петлях, розташованих на верхній частині камери, можуть бути закріплені інші кріплення ременя універсальної ширини 10 мм. При необхідності ремінець також включає в себе два кільцевих адаптера і шкіряний противоскользящий бампер для камер з кільцевим типом кріплень.
Ремінець налаштовується так, щоб він ідеально розташовувався навколо вашої руки, а також має застібки G-Lock. Вони сумісні з усіма ременями Gitzo і дозволяють швидко перемикатися з однієї конфігурації ремінця на іншу.

Характеристики
Вага 0.08 kg
Зовнішні параметри 37 x 2 x 5.5 cm
Матеріал Натуральная кожа
Тип вмісту Беззеркальная камера
Цвіт Черный