lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Gitzo 3-осьова рідинна голова

  • 0р.
  • Важить менше 1 кг, але підтримує до 13 кг обладнання
  • Висувні важелі для компактності і зручності перенесення
  • Рідинні картриджі для плавного руху без гальмувань
  • Що повертається на 90 ° швидкознімний держатель майданчики
  • У комплекті прогумована майданчик, сумісна з Arca-swiss

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GHF3W

Де купити

3-осьова рідинна голова Gitzo 3 Way Fluid Head розроблена для забезпечення точного і універсального позиціонування камери.
Ідеально підходить для: фотографів-пейзажистів, яким потрібне точне кадрування і відточена композиція; Студійні фотографів, яким необхідна виточена вивірена композиція; фотографів-архітекторів, які експериментують з ракурсами для досягнення різних творчих перспектив. Голова пропонує велику універсальність в роботі, а також точне кадрування для творчої фотографії.
Голова Gitzo 3 Way Fluid Head має жорсткий і надлегкий магнієвий корпус, важить менше 1 кг і може безпечно витримувати корисне навантаження до 13 кг. Запатентовані висувні ручки роблять її ідеальною головою для знімальних пригод на природі. Оснащена окремим рідинним картриджем для кожної осі. Забезпечує плавні і рівномірні руху без затримок. Її ергономічні ручки дозволяють акуратно і без зусиль створювати композицію.
Вона оснащена швидкознімним держателем, за допомогою якого майданчик (включаючи прогумовану пластину 7 см, сумісну з Arca-Swiss, в комплекті) може бути легко знята. Ширину швидкоз'ємного власника можна відрегулювати за допомогою бічного гвинта, щоб він був сумісний з іншими майданчиками. Щоб зафіксувати майданчик (і камеру), досить одного сильного натискання на швидкознімний держатель. Крім того, новий власник майданчиків, що повертається на 90 °, забезпечує більшу гнучкість при роботі і вибудовуванні композиції. Він не тільки допомагає перемикатися з портретної орієнтації на альбомну, а й спрощує зйомку зверху і знизу. Це обертання запобігає зіткнення зі штативами, такими як Systematic, які оснащені більшої хрестовиною.
Продуманий обертається бульбашковий рівень підтримує точне позиціонування камери по всіх осях. Рівень можна легко змінити відповідно до положення камери. 3-осьова рідинна голова розроблена в безпрограшно елегантному і мінімалістичному стилі Gitzo, який представляє собою галузевий стандарт якості.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 0.955 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт, Адаптер арт. 014-38
Вес безпечної полезної навантаження 13 kg
Градус вращення для кожного оборота ручки 360 °
Діаметр бази 60 mm
Діаметр шарового шарніра 60 mm
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюминий, Магний
Наклон вперед -70° / +90°
Независимая наклонная ручка yes
Незалежна ручка горизонтального панорамирования yes
Панорамне врачення 360 °
Поперечный наклон -30° / +90°
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Рабочая высота 11.5 cm
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови 3-осевая голова
Тип площадки GS5370DR
Цвіт Black/Noir Decor