lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Гидростатическая кульова голова 468MG

  • 0р.
  • Гідростатичний механізм фіксації
  • Легка конструкція зі сплаву магнію
  • Контроль тертя відповідно до настройками обладнання
  • Панорамування 360 ° і бічні нахили -90 ° + 90 °
  • Майданчик з зовнішньою різьбою 1/4 ''

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: 468MG

Де купити

Гидростатическая кульова голова 468MG - найбільш передова кульова голова в усьому асортименті Manfrotto. Легка і міцна, розрахована на велике навантаження, вона створена, щоб задовольняти потреби професіоналів. Призначена для камер з об'єктивами загальною вагою до 16 кг. Корпус відливається з магнію; алюмінієвий куля діаметром 5 см покритий тефлоном, що в поєднанні зі спеціально сконструйованими притискними поверхнями забезпечує шовкову плавність рухів. Фіксують рукоятки збільшеного розміру разом з запатентованим гідравлічні механізмом фіксації забезпечують максимальну жорсткість блокування при мінімумі витрачених зусиль. Справжнє інженерне диво!

Характеристики
Вага 0.6 kg

Характеристики

1 бульбашковий рівень

Вбудований і ретельно відрегульований вручну бульбашковий рівень допомагає вам досягти справжньої горизонтальності.

тертя кулі 222-322

Окрема настройка встановлювати сили тертя кулі у вільному стані. Положення червоної межі вказує приблизну силу тертя при рухах.

ручка для перенесення

Вхідна в комплект ручка для перенесення робить штатив більш зручним при транспортуванні зручно залишаючись прикріпленою, але не заважає під час роботи

окремий фіксатор кожної осі

Завдяки окремим фіксаторам на кожній осі руху цю головку можна точно регулювати, а панорамування / проводка можливі по всіх осях

міцна повністю металева конструкція

Міцна повністю металева конструкція

подвійна проріз 90 °

Подвійна проріз під 90 ° (по одній з кожного боку головки) забезпечує зручність перемикання між горизонтальним і вертикальним форматами при будь-яку установку штатива.

ергономічний

Ергономічний і простий у використанні

мінімізує вага конструкція

Для імнімізаціі ваги без шкоди для стійкості або міцності використовуються ретельно підібрані матеріали, проекти і прийоми конструювання.

баранчикові фіксатори ніг

Баранчикові фіксатори ніг трохи повільніше у використанні, ніж ричажковий замки швидкої фіксації, проте надають повний контроль за силою затиснення і легко обслуговуються в поле, завдяки чому ніколи не підведуть вас.

гідростатичний механізм фіксації

Гидростатическая система фіксації кулі використовує циліндр з рідиною, яка під тиском від затягується фіксує рукоятки рівномірно розподіляє затискає силу по всьому кулі. Саме рівномірність цієї сили в порівнянні з традиційною технологією механічного блокування забезпечує цій голівці видатні характеристики з корисного навантаження. Гидростатическая система також зменшує зрушення кадрування при фіксації, підвищуючи точність роботи.

світовий пріоритет Manfrotto

Світовий пріоритет Manfrotto