lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Freehold™ Universal Mount

  • 0р.
  • Надійно тримайте телефон за допомогою вбудованої еластичної петлі
  • Зсувна еластична петля пальця робить універсальну посадку
  • Притримується більшості телефонів та футлярів *
  • Зручно тримає телефон у вертикальному та горизонтальному положенні
  • Тонкий профіль не заважає нормальному використанню телефону

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: JB01606-BWW

Де купити

Тримайся!

Втомилися від того, що не зможете взяти у руки найновіший мобільний телефон під час зйомки вбивчого вмісту? Хочете відкрити для своїх останніх відео цілий світ шалених ракурсів? Вам потрібна нова універсальна ручка для телефону JOBY FreeHold у кишені.

FreeHold Phone Grip працює, дозволяючи надійно та зручно тримати телефон за допомогою задньої розсувної еластичної петлі пальця. Ви можете зосередитися на створенні чудового вмісту, не боячись упустити телефон

Це універсальне кріплення FreeHold прикріплюється до більшості телефонів та чохлів * і підтримує телефонні пристрої вагою до 500 г / 1,1 фунта.

* Перед нанесенням FreeHold очистіть пристрій спиртовою прокладкою. Найкраще дотримується гладких пластикових пристроїв або футлярів. НЕ буде дотримуватися пристроїв із скляною підкладкою, таких як iPhone 11 серії, без відповідного чохла. Може не прилипати до силікону, шкіри та інших м’яких матеріалів. Перевірте на своєму пристрої перед використанням. Не призначений для використання в ситуаціях, коли можуть виникнути сильні вібрації, наприклад, на велосипеді. Стікер можна переставляти до 3 разів. Дотримуйтесь інструкцій із області завантаження. Не працює з бездротовою зарядкою. Штатив і пристрій не входять у комплект.

Технічні характеристики
Вага 0.014 kg
Вага корисного навантаження 0.5 kg
Зміст продукту FreeHold phone grip
Колір Black
Мінімальна робоча температура -10 °C
Максимальна робоча температура 40 °C
Матеріал Polycarbonate PC, Woven Elastic band, Adhesive
Розміри 9.44 x 3.2 x 0.72 cm