lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

FreeHold™ Phone Grip

  • 0р.
  • Швидко та безпечно прикріпіть телефон до гнучких кронштейнів або GorillaPod®
  • Надійно тримайте телефон за допомогою вбудованої еластичної петлі
  • Надійне підключення до телефону за допомогою самоблокувальної системи кріплення.
  • Для того, щоб повісити, стиснути і піднести телефон за допомогою гнучкого кріплення для ніг
  • Притримується більшості телефонів та футлярів *

В закладки

До порівняння

Бренд: Joby

Артикул: JB01605-Config

Де купити

ВІШІТЬ!

Втомилися від того, що не зможете взяти у руки найновіший мобільний телефон під час зйомки вбивчого вмісту? Хочете відкрити для своїх останніх відео цілий світ шалених ракурсів? Вам потрібна нова багатофункціональна система смартфонів JOBY FreeHold (еластична петля для пальців та аксесуари) у вашій кишені.

Система FreeHold працює, дозволяючи надійно та зручно тримати телефон за допомогою задньої розсувної еластичної петлі пальця. Потім ми сховали швидкознімний роз’єм під повзунком ремінця, який дозволяє прикріпити унікальні гнучкі опорні ніжки або стандартний адаптер штатива ¼-20 ”*. Божеволійте від обгортання ніг, повісьте, оберніть * або навіть встановіть як регульовану підставку. Для максимального підключення використовуйте адаптер штатива (входить до комплекту) для підключення до будь-якого штатива або підставки GorillaPod®, ¼-20 ”.

Цей універсальний комплект FreeHold пристосований до більшості телефонів та чохлів * і підтримує телефонні пристрої вагою до 500 г / 1,1 фунта.

* Перед нанесенням FreeHold очистіть пристрій спиртовою прокладкою. Найкраще дотримується гладких пластикових пристроїв або футлярів. НЕ буде дотримуватися пристроїв із скляною підкладкою, таких як iPhone 11 серії, без відповідного чохла. Може не прилипати до силікону, шкіри та інших м’яких матеріалів. Перевірте на своєму пристрої перед використанням. Не призначений для використання в ситуаціях, коли можуть виникнути сильні вібрації, наприклад, на велосипеді. Стікер можна переставляти до 3 разів. Дотримуйтесь інструкцій із області завантаження. Гнучкі ніжки та прикріплений штатив можуть заважати надширококутній камері телефону в деяких положеннях. Перевірте кадр перед зйомкою. Не працює з бездротовою зарядкою. Уникайте занадто швидкого скручування гнучких важелів за короткий проміжок часу, інакше провід всередині може порватися. Штатив і пристрій не входять у комплект.

Технічні характеристики
Вага 0.031 kg
Вага корисного навантаження 0.5 kg
Зміст продукту FreeHold phone grip, flexible arm set, tripod adapter
Колір Black/Red
Мінімальна робоча температура -10 °C
Максимальна робоча температура 40 °C
Матеріал Aluminum, Polycarbonate PC, TPU, Woven Elastic band, Adhesive
Розміри 9.44 x 3.2 x 0.72 cm
Тип вкладення 1/4"-20 standard tripod mount
Швидкий випуск Yes