lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Befree Live Twist Lock Штатив алюмінієвий з відеоголовой

  • 0р.
  • Штативний відео комплект для зйомки в подорожах
  • Нова система M-lock забезпечує легку і безпечну роботу
  • Дивно плавні кадри з рідинної відео головою befree live
  • Бічний селектор забезпечує швидке налаштування обома руками
  • Унікальний преміум дизайн, 100% вироблено в Італії

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MVKBFRT-LIVE

Колекція: Befree-Advanced

Де купити

Manfrotto Befree Live - комплект для подорожей, що включає відео штатив і штативну голову. Цей комплект - ідеальне рішення для просунутих відеографів-любителів і влогеров, які хочуть максимальної продуктивності, в тому числі коли вони в поїздках. Його легко носити всюди завдяки його компактним розмірам, він задовольняє зростаючий попит з боку незалежних творців контенту на легкі, ергономічні штативи для подорожей, які легко носити і використовувати для відеозапису камерами DSLR, компактними системними або невеликими відеокамерами.

Штатив оснащений новою хрестовиною, спеціально розробленої для ідеальної стабільності на всіх типах поверхні, включаючи самі нерівні, - ваша камера завжди буде в повній готовності до зйомки.
Ця модель представляє нову систему блокування M-lock: нові замки-цанги задовольнять усіх, хто шукає швидке, просте у використанні і компактне рішення. Крім того, замки M-Lock не мають виступаючих частин, і цей механізм відмінно складається навколо голови, дозволяючи Befree Live легко поміщатися в штативну або будь-яку іншу сумку.

Ергономічний селектор кута ніг призначений для використання як правшами, так і лівшами, дозволяючи кожному відеографії міняти перспективу зйомки інтуїтивно і знаходити правильну висоту штатива без втрати концентрації на самому процесі зйомки.
Befree Live можна легко встановити в трьох незалежних позиціях ніг, гарантуючи повну універсальність зйомки для всіх творчих ідей, які можуть виникнути в процесі роботи на природі. Хрестовина цієї інноваційної моделі також оснащена кріпленням Easy Link, як і професійні штативи Manfrotto серій 190 і 055, дозволяючи фотографам підвищувати їх творчий потенціал і додавати аксесуари, які роблять їх зображення унікальними. Якщо вам подобається використовувати в зйомці додаткове світло або відбивачі, тепер ви можете робити приголомшливі кадри, які раніше були доступні тільки з використанням важких штативів з аксесуарами.

Малий розмір Befree Live не означає компроміс з міцністю або якістю зображення. Цей штатив гарантує дуже плавні рухи завдяки рідинної голові Befree Live Fluid Head, яка оснащена гідравлічною системою панорамування і нахилів, а змінна відеоплощадка забезпечує ідеальну балансування камери.

Проста у використанні і налаштуванні голова Befree Live Fluid Head забезпечена двома інтуїтивними незалежними ручками включення / вимикання, які фіксують і розблокують руху голови з горизонтальною і вертикальною площинах.


Цей легкий карбоновий відео штатив для подорожей - оптимальне поєднання портативності, міцності, легкої настройки і роботи. Він сконструйований так, щоб фотографи могли висловити свою унікальність через найсміливіші виняткові кадри за допомогою своєї камери, будучи впевненими в професійній підтримці, яка ніколи не підведе. Штатив Befree Live доступний в чорному кольорі.

Характеристики
Колекція Befree-Advanced
Бульбашковий рівень (кількість) 1
Вага 1.64 kg
Вага безпечної корисного навантаження 4 kg
Верхнє кріплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Діаметр бази 40 mm
Діаметр верхнього диска 40 mm
діаметр труб ніг 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Довжина в складеному вигляді 40 cm
Колір черный/серебряный
Кріплення Easy Link Да
кут розстановки ніг 22°, 54°, 89°
Мінімальна висота 40 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 150 cm
максимальна висота (без центральної колони) 129 cm
Максимальна робоча температура 60 °C
Матеріал Алюміній
Нахил вперед -90°/+65°
Панорамне обертання 360 °
Ручка панорамування в комплекті Да
Секції ніг 4
Система для нахилів Жидкостный картридж с фиксированным сопротивлением
Система для панорамування Жидкостный картридж с фиксированным сопротивлением
Тип бази Чаша
Тип голови Відео-/Рідинна голова
Тип майданчики 501PL
Тип ніг Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
Харчування (батареї) 0
центральна колона Скользящая
Швидкознімна система Да
Штативная сумка в комплекті Yes