lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Befree GT Twist Штатив карбоновий з кульової головою

  • 0р.
  • Професійний карбоновий штативний комплектl Travel для подорожей
  • Вражаюча продуктивність при легкій вазі
  • Нова система M-lock забезпечує легку і безпечну роботу
  • Кульова голова забезпечує плавне і точне кадрування
  • Унікальний преміум дизайн, 100% вироблено в Італії

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MKBFRTC4GT-BH

Колекція: Befree-Advanced

Де купити

Manfrotto Befree GT Carbon Twist - карбоновий штатив для подорожей з кульової головою і замками Twist lock - ідеальне рішення для професійних фотографів, які хочуть максимальної продуктивності в максимально легкій формі. Befree GT - найбільш професійний штатив в широкій лінійці штативів Manfrotto Travel. Це ідеальне поєднання портативності - всього 43 см в складеному вигляді - і вражаючою стабільності, що забезпечує бездоганну і легку роботу навіть при навантаженні в 10 кг.

Ергономічний дизайн робить роботу з Manfrotto Befree GT комфортної, швидкої і надійної, дозволяючи навіть найвибагливішим фотографам швидко і легко встановлювати своє обладнання, щоб максимально концентруватися саме на знімку.

Befree GT оснащений новою монолітної хрестовиною, розробленої для забезпечення ідеальної стабільності на всіх типах поверхні, включаючи самі нерівні, - ваша камера завжди буде в повній готовності до зйомки чітких кадрів.

Ця модель представляє нову систему фіксаторів M-lock: нові замки-цанги задовольнять усіх, хто шукає швидке, просте у використанні і компактне рішення. Крім того, замки M-Lock не мають виступаючих частин, і цей механізм відмінно складається навколо голови, дозволяючи Befree GT легко поміщатися в штативну сумку.

Ергономічний селектор кута ніг призначений для використання як правшами, так і лівшами, дозволяючи кожному фотографу змінювати перспективу зйомки інтуїтивно і знаходити правильну висоту штатива без втрати концентрації на самому процесі зйомки.
Befree GT можна легко встановити в трьох незалежних позиціях ніг, що гарантує повну універсальність зйомки для всіх творчих ідей, які можуть виникнути в процесі роботи на природі.

Хрестовина цієї інноваційної моделі також оснащена кріпленням Easy Link, як і професійні штативи Manfrotto серій 190 і 055, що дає змогу проводити підвищувати їх творчий потенціал і додавати аксесуари, які роблять зображення унікальними і незвичайними. Якщо вам подобається використовувати в зйомці додаткове світло або відбивачі, тепер ви можете робити приголомшливі кадри, які раніше були доступні тільки з використанням важких штативів з аксесуарами.

Штатив йде в комплекті з алюмінієвою Manfrotto Advanced 496 Center Ball Head (MH496-BH) - портативної, але потужної і інтуїтивно зрозумілою кульової головою, яка забезпечує швидке і точне управління рухами камери. Ця просунута голова поєднує в собі практичність з високою продуктивністю і оснащена трьома незалежними елементами управління, які роблять її універсальною і придатною для будь-якої знімальної середовища. Основна ергономічна ручка управляє сферичної блокуванням; вбудована ручка управління тертям регулює тягове зусилля кулі, так що вага обладнання завжди ідеально збалансований, і кадри можна вибудовувати без особливих зусиль; незалежна ручка панорамування утримує горизонт рівно на площині і переміщує камеру по горизонталі, забезпечуючи приголомшливі пейзажні знімки. Побудова кадру на 496 простіше і відкриває необмежені можливості: ви зможете знайти будь-який необхідний кут зйомки.

На штативну голову встановлюється унікальний майданчик, яка повністю сумісна з найпоширенішими стандартними кріпленнями світу: Manfrotto RC2 і Arca-swiss. Завдяки цій алюмінієвої майданчику, прикріпленою до камери, всі голови Manfrotto і майже всі голови на ринку, оснащені кріпленнями типу Arca-swiss, можуть бути налаштовані швидко і без зусиль, без необхідності розбору на компоненти.

Befree GT - це найкращий професійний штатив для подорожей для фотографів, які хочуть максимальної продуктивності, навіть коли вони в поїздках. Цей міцний, але легкий штатив - оптимальне поєднання портативності, міцності, легкої настройки і роботи. Він сконструйований так, щоб фотографи могли висловити свою унікальність через найсміливіші виняткові кадри за допомогою своєї камери, будучи впевненими в професійній підтримці, яка ніколи не підведе.

Характеристики
Колекція Befree-Advanced
Вага 1.55 kg
Вага безпечної корисного навантаження 10 kg
Верхнє кріплення 3/8″ винт
Діаметр бази 40 mm
Діаметр верхнього диска 40 mm
Діаметр кульового шарніра 40 mm
діаметр труб ніг 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm
Довжина в складеному вигляді 43 cm
Колір черный/серебряный
Контроль тертя Да
Кріплення Easy Link Да
кут розстановки ніг 22°, 54°, 89°
Мінімальна висота 43 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 162 cm
максимальна висота (без центральної колони) 138 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Вуглепластик
Незалежна ручка горизонтального панорамування Yes
Панорамне обертання 360 °
Секції ніг 4
Система для нахилів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамування ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Кульова голова
Тип майданчики 200PL PRO
Тип ніг Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
Фіксатор кульового шарніра Да
центральна колона Скользящая
Швидкознімна система Да
Штативная сумка в комплекті Yes