lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Befree Advanced Travel Twist Red Штатив алюм. c куля. головою

  • 0р.
  • Штативний комплект Advanced Travel для подорожей
  • Нова система M-lock забезпечує легку і безпечну роботу
  • Кульова голова з трьома незалежними елементами управління
  • Бічний селектор забезпечує швидке налаштування обома руками
  • Унікальний преміум дизайн, 100% вироблено в Італії

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MKBFRTA4RD-BH

Колекція: Befree-Advanced

Де купити

Manfrotto Befree Advanced Twist - алюмінієвий штатив для подорожей з кульової головою - ідеальне рішення для просунутих фотографів-любителів, які хочуть максимальної продуктивності, в тому числі коли вони в поїздках.
Ергономічний дизайн робить роботу з Manfrotto Befree Advanced інтуїтивно зрозумілою і швидкої, дозволяючи навіть найвибагливішим фотографам швидко і легко встановлювати своє обладнання, щоб максимально концентруватися саме на знімку.
Befree Advanced оснащений новою хрестовиною, розробленої для забезпечення ідеальної стабільності на всіх типах поверхні, включаючи самі нерівні, - ваша камера завжди буде в повній готовності до зйомки.
Ця модель представляє нову систему блокування M-lock, нові замки-цанги задовольнять усіх, хто шукає швидке, просте у використанні і компактне рішення. Крім того, замки M-Lock не мають виступаючих частин, і цей механізм відмінно складається навколо голови, дозволяючи Befree Advanced легко поміщатися в штативну сумку.

Ергономічний селектор кута ніг призначений для використання, як правшами, так і лівшами, дозволяючи кожному фотографу змінювати перспективу зйомки інтуїтивно і знаходити правильну висоту штатива без втрати концентрації на самому процесі зйомки.
Befree Advanced можна легко встановити в трьох незалежних позиціях ніг, гарантуючи повну універсальність зйомки для всіх творчих ідей, які можуть виникнути в процесі роботи на природі.

Хрестовина цієї інноваційної моделі також оснащена кріпленням Easy Link, як і професійні штативи Manfrotto серій 190 і 055, дозволяючи фотографам підвищувати їх творчий потенціал і додавати аксесуари, які роблять їх зображення унікальними і незабутніми. Якщо вам подобається використовувати в зйомці додаткове світло або відбивачі, тепер ви можете робити приголомшливі кадри, які раніше були доступні тільки з використанням важких штативів з аксесуарами.

Штатив йде в комплекті з алюмінієвою Manfrotto Advanced 494 Center ball head, невеликий, але потужної і інтуїтивно зрозумілою кульової головою, яка забезпечує швидке і точне управління рухами камери. 494 Кульова голова оснащена трьома незалежними елементами управління: основна ручка для управління сферичної блокуванням, вбудована ручка управління тертям, яка регулює тягове зусилля кулі, так що вага обладнання завжди ідеально збалансований, і кадри можна вибудовувати без особливих зусиль; незалежна ручка панорамування, яка утримує горизонт рівно на площині і переміщує камеру по горизонталі, забезпечуючи приголомшливі пейзажні знімки.

Штативная голова монтує унікальний майданчик, яка повністю сумісна з найпоширенішими стандартними кріпленнями світу: Manfrotto RC2 і Arca-swiss. Завдяки цій алюмінієвої майданчику, прикріпленою до камери, всі голови Manfrotto і майже всі голови на ринку, оснащені кріпленнями типу Arca-swiss, можуть бути швидко і без зусиль налаштовані, без необхідності розбору на компоненти.

Цей легкий штатив для подорожей - оптимальне поєднання портативності, міцності, легкої настройки і роботи. Він сконструйований так, щоб фотографи могли висловити свою унікальність через найсміливіші виняткові кадри за допомогою своєї камери, будучи впевненими в професійній підтримці, яка ніколи не підведе. Штатив Befree Advanced Aluminium Travel Twist з кульової головою доступний в чорному, червоному і синьому кольорах.

Характеристики
Колекція Befree-Advanced
Вага 1.49 kg
Вага безпечної корисного навантаження 8 kg
Верхнє кріплення 1/4″ винт
Діаметр бази 40 mm
Діаметр верхнього диска 40 mm
Діаметр кульового шарніра 40 mm
діаметр труб ніг 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Довжина в складеному вигляді 40 cm
Колір Красный
Контроль тертя Да
Кріплення Easy Link Да
кут розстановки ніг 22°, 54°, 89°
Мінімальна висота 40 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 150 cm
максимальна висота (без центральної колони) 127 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюміній
Незалежна ручка горизонтального панорамування Yes
Панорамне обертання 360 °
Секції ніг 4
Система для нахилів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамування ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Кульова голова
Тип майданчики 200PL PRO
Тип ніг Одинарные
Тип фіксатора ніг Twist Lock
Фіксатор кульового шарніра Да
центральна колона Скользящая
Швидкознімна система Да
Штативная сумка в комплекті Yes