lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Befree Advanced Alpha штатив для камер Sony α

  • 0р.
  • Спеціальна площадка для стабільності камери в будь-яких положеннях
  • Замки QPL Travel для макс. стабільності і легкої настройки
  • Кульова голова з трьома незалежними елементами управління
  • Бічний селектор забезпечує швидке налаштування обома руками
  • Унікальний преміум дизайн, 100% вироблено в Італії

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MKBFRLA-BH

Колекція: Befree-Advanced

Де купити

Штатив для подорожей Manfrotto Befree Advanced Alpha - версія штатива Befree Advanced Lever, спеціально розроблена для всіх користувачів камер Sony α, які хочуть максимальної продуктивності і стабільності в усіх положеннях зйомки.

Майданчик спеціально спроектована так, щоб працювати в парі з камерами Sony α7 і Sony α9 *, щоб забезпечити ідеальний захоплення навіть у самих незручних кутових положеннях. Фронтальний виступ майданчика фізично блокує камеру, запобігаючи будь-люфт як при нахилі, так і при обертальних рухах, завжди утримуючи камеру міцно на штативної голові. В результаті - вражаюча стабільність камери, яка забезпечує різкість зображення самого високого рівня. Майданчик також повністю сумісна з найпоширенішими в світі стандартними кріпленнями: Manfrotto RC2 і Arca-swiss. Завдяки цій алюмінієвої майданчику, прикріпленою до камери, всі голови Manfrotto і майже всі голови на ринку, оснащені кріпленнями типу Arca-swiss, можуть бути налаштовані швидко і без зусиль, без необхідності розбору на компоненти.

Ергономічний дизайн робить роботу з Manfrotto Befree Advanced інтуїтивно зрозумілою і швидкої, дозволяючи навіть найвибагливішим фотографам оперативно і легко встановлювати своє обладнання, щоб максимально концентруватися саме на знімку.
Befree Advanced оснащений новою хрестовиною, розробленої для забезпечення ідеальної стабільності на всіх типах поверхні, включаючи самі нерівні, - ваша камера завжди буде в повній готовності до зйомки.
Ця модель оснащена новим механізмом кліпсовой блокування QPL Travel - абсолютно нова система, розроблена Manfrotto. Вона має ту ж повною потужністю фіксаторів QPL, які встановлені на професійних штативах Manfrotto, наприклад на штативах 190 і 055 серій, при цьому представлена в полегшеної версії, ідеально підходить для подорожей. Новий механізм включення-виключення фіксації забезпечує легку і безпечну настройку і установку, а також повну стабільність у всіх конфігураціях, коли штатив знаходиться в робочому стані.
Ергономічний селектор кута ніг призначений для використання, як правшами, так і лівшами, дозволяючи кожному фотографу інтуїтивно міняти перспективу зйомки і знаходити правильну висоту штатива без втрати концентрації на самому процесі зйомки.
Befree Advanced можна легко встановити в трьох незалежних позиціях ніг, гарантуючи повну універсальність зйомки для всіх творчих ідей, які можуть виникнути в процесі роботи на природі.

Хрестовина цієї інноваційної моделі також оснащена кріпленням Easy Link, як і професійні штативи Manfrotto серій 190 і 055, дозволяючи фотографам підвищувати їх творчий потенціал і додавати аксесуари, які роблять їх зображення унікальними і незвичайними. Якщо вам подобається використовувати в зйомці додаткове світло або відбивачі, тепер ви можете робити приголомшливі кадри, які раніше були доступні тільки з використанням важких штативів з аксесуарами.

Штатив йде в комплекті з алюмінієвою Manfrotto Advanced 494 Center ball head - невеликий, але потужної і інтуїтивно зрозумілою кульової головою, яка забезпечує швидке і точне управління рухами камери. 494 кульова голова оснащена трьома незалежними елементами управління: основна ручка для управління сферичної блокуванням; вбудована ручка управління тертям, яка регулює тягове зусилля кулі, так що вага обладнання завжди ідеально збалансований, і кадри можна вибудовувати без особливих зусиль; незалежна ручка панорамування, яка утримує горизонт рівно на площині і переміщує камеру по горизонталі, забезпечуючи приголомшливі пейзажні знімки.

Befree Advanced Alpha для Sony - кращий туристичний штатив для активних фотографів, які хочуть максимальної продуктивності, навіть коли вони подорожують. Цей легкий штатив для подорожей є оптимальним поєднанням портативності, міцності, легкої настройки і роботи. Він зроблений з важливою метою - дати можливість людям висловити свою творчу природу через камеру з використанням професійної опори. Штатив Befree Advanced Travel для Sony з кульової головою доступний в чорному кольорі.

* Усі дані про сумісність c камерами доступні в розділі '' Завантаження ''

Характеристики
Колекція Befree-Advanced
Вага 1.59 kg
Вага безпечної корисного навантаження 8 kg
Верхнє кріплення 3/8″ винт
Діаметр бази 40 mm
Діаметр верхнього диска 40 mm
Діаметр кульового шарніра 40 mm
діаметр труб ніг 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Довжина в складеному вигляді 40 cm
Колір черный/серебряный
Контроль тертя Да
Кріплення Easy Link Да
кут розстановки ніг 22°, 54°, 89°
Мінімальна висота 40 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 151 cm
максимальна висота (без центральної колони) 128 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюміній
Незалежна ручка горизонтального панорамування Yes
Панорамне обертання 360 °
Секції ніг 4
Система для нахилів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамування ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Кульова голова
Тип майданчики 200PL-PROSONY
Тип ніг Одинарные
Тип фіксатора ніг Flip Lock
Фіксатор кульового шарніра Да
центральна колона Скользящая
Швидкознімна система Да
Штативная сумка в комплекті Yes