lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Befree 3-Way Live Advanced 3-осьовий штативний комплект

  • 0р.
  • Високопродуктивний фото / відео комплект в компактному розмірі
  • 3-осьова рідинна голова зі складними ручками, до 6 кг
  • Система Fluid Drag для плавного панорамування і нахилів
  • Сумісна з відеоплощадкамі Arca-swiss і Manfrotto 501PL
  • Оптимальне поєднання портативності, міцності, легкої настройки

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MKBFRLA4BK-3W

Колекція: Befree-Advanced

Де купити

Befree 3-Way Live Advanced - це інноваційна модель, що поповнила флагманське сімейство штативів Manfrotto Befree Advanced для тревел зйомки, спеціально розроблена для фото- та відеоаматорів, яким потрібна максимальна продуктивність і універсальність '' все в одному '' в компактному корпусі.

Befree 3-Way Live Advanced - перший дорожній штатив на ринку, розроблений як для фото, так і для відеозйомки. Він поєднує в собі точність і універсальність з інноваційними і унікальними функціями, які допомагають фотографам і відеохудожник створювати кадри вищої якості. Все, що потрібно зробити користувачам, - дати волю своєї творчості.

У комплект входить нова голова Manfrotto Befree 3-way Live Head разом з популярним алюмінієвим штативом Befree Advanced. Комплект повністю відповідає двузадачності у виробництві фото і відеоконтенту, враховуючи взаємодоповнюваність цих двох світів в повсякденному житті і слідуючи сучасним тенденціям у використанні камер, які поєднують можливості створення якісного фотоматеріалу та відеозаписи в 4K.

Befree 3-way Live Head - інноваційна 3-осьова рідинна голова Manfrotto для подорожей, яка має повністю складні ручки, що забезпечують неперевершену компактність і міцність, і володіє корисним навантаженням до 6 кг. Ця новаторська голова відповідає всім потребам клієнтів в роботі з відео- і фототехнікою за допомогою однієї універсальної підтримки.
Завдяки високопродуктивної системі Befree Fluid Drag System з максимально плавним управлінням як під час панорамування, так і при нахилах, ця голова виключно легко налаштовується під композицію, максимально точне кадрування і зйомку. Використовувана високоефективна рідина являє собою новітню технологію рідинних голів Manfrotto, створену для забезпечення максимально плавного контролю рухів та виключної стабільності навіть при екстремальних температурах (-30 ° / + 70 °).
Довга панорамний ручка, портретне положення і 3 бульбашкових рівня доповнюють голову, гарантуючи точність і універсальність у знімальному процесі, сприяючи реалізації творчих ідей.

Штативная голова також оснащена унікальним майданчиком 200PL-PRO, виготовленої з високоякісного алюмінію, повністю сумісної з кріпленнями типу Manfrotto RC2 і Arca-Swiss: з 2 гумові вставки для максимального міцного зчеплення навіть при зйомці під самим критичним кутом.
Крім того, власник майданчика на голові також сумісний з 501PL, забезпечуючи таким чином ідеальний баланс навіть з більш довгофокусними об'єктивами.

Ергономічний дизайн робить управління комплектом 3-осьовий Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced інтуїтивно зрозумілим і швидким, що дозволяє навіть самим вимогливим користувачам легко і оперативно налаштувати своє обладнання, не втративши при цьому кадр. Хрестовина розроблена для ідеальної стійкості на всіх типах поверхні, в тому числі на самих нерівних, при цьому камера завжди залишається нерухомою і готової до зйомки різких зображень і плавних відео.

Система блокування ніг QPL Travel робить настройку і регулювання простий і безпечної, забезпечуючи повну стійкість у всіх конфігураціях, коли штатив розкладений.
Ергономічний перемикач кута нахилу ніг розроблений для використання як правшами, так і лівшами, дозволяючи кожному інтуїтивно змінювати перспективу зйомки і знаходити потрібну висоту штатива, не втрачаючи фокусування на планованому кадрі.
Дорожній штатив можна легко встановити в три позиції завдяки незалежним кутах нахилу ніг, що гарантує універсальність зйомки для всіх творчих ідей, які можуть виникнути на локаціях.

Хрестовина цієї інноваційної моделі також оснащена кріпленнями Easy Link, як і професійні штативи Manfrotto 190 і 055. Це дозволяє фотографам і відеооператорам розширювати свої можливості, додаючи аксесуари, які роблять їх кадри унікальними. Креативні користувачі тепер легко можуть встановити джерела світла або відбивачі для зйомки на локаціях, для чого раніше було необхідні були важкі штативи з аксесуари.

Manfrotto Befree 3-Way Live Advanced - кращий штатив для подорожей для захоплених фотографів і відеооператорів, яким потрібна максимальна продуктивність в легкому форматі. Це оптимальне поєднання портативності, надійності, простоти налаштування і експлуатації. Він створений з метою - дати можливість користувачам висловити свій талант з камерою і впевненістю в кращій опорі.

Характеристики
Колекція Befree-Advanced
Бульбашковий рівень (кількість) 3
Вага 2 kg
Вага безпечної корисного навантаження 6 kg
Верхнє кріплення 1/4″ винт
Діаметр бази 40 mm
Діаметр кульового шарніра 44 mm
діаметр труб ніг 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Довжина в складеному вигляді 40 cm
Колір Черный
Кріплення Easy Link Да
кут розстановки ніг 22°, 54°, 89°
Мінімальна висота 42 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 151 cm
максимальна висота (без центральної колони) 132 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Алюміній
Нахил вперед +90°/-45°
Незалежна похила ручка yes
Незалежна ручка горизонтального панорамування yes
Панорамне обертання 360° °
Поперечний нахил +90°/-80°
Секції ніг 4
Система для нахилів Жидкостный картридж с фиксированным сопротивлением
Система для панорамування Жидкостный картридж с фиксированным сопротивлением
Тип голови 3-осьова голова
Тип майданчики 200PL PRO
Тип ніг Одинарные
Тип фіксатора ніг Flip Lock
Фіксатор кульового шарніра Нет
центральна колона Скользящая
Швидкознімна система Да