lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

BaseGrip держатель для аксесуарів для TwistGrip

  • 0р.
  • Розширює фотографічний потенціал будь-якого смартфона
  • Численні універсальні кріплення для доп. аксесуарів
  • Вражаюча модульність і універсальність
  • Зручна форма для комфортного зберігання в кишені
  • Висока якість матеріалів, дизайну та оздоблення - 100% Італія

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MTWISTGRIPS

Колекція: Twistgrip

Де купити

Система TwistGrip - ріг для камерофонів, який підвищує потенціал вашого смартфона і дає вам безліч варіантів використання додаткових аксесуарів. Комплект складається з Manfrotto TwistGrip, HandGrip і BaseGrip - ідеальних аксесуарів для зйомки фото і відео на абсолютно новому технічному рівні. TwistGrip Complete - відмінне рішення для користувачів смартфонів, які хочуть збільшити фотографічні можливості своїх девайсів, щоб використовувати їх як альтернативу DSLR-камер. Використовуйте комбінацію аксесуарів, яка найкращим чином відповідає вашим перевагам в зйомці, і досліджуйте нові творчі грані з вашим смартфоном.
Використовуйте набір і комбінацію аксесуарів, які найкращим чином відповідають вашим перевагам в зйомці, і досліджуйте нові творчі грані з вашим смартфоном за допомогою Manfrotto HandGrip і BaseGrip.

Manfrotto HandGrip - ідеальний аксесуар для TwistGrip - портативний стабілізатор для камери. Ергономічна рукоятка комфортно і надійно утримує ваш смартфон і підвищує потенціал TwistGrip. Ці аксесуари відмінно справляються в різних умовах і при різних підходах зйомки. HandGrip швидко і легко з'єднується з базою TwistGrip завдяки універсальному гвинта ¼ ". Ви також можете встановити його на штатив завдяки універсальному штативного кріпленню в його підставі. Завдяки ергономічному гумовому хвату та зручному ремінця для зап'ястя HandGrip - ідеальний стабілізатор для смартфона, що забезпечує збереження вашого пристрою, коли ви концентруєтеся на зйомці бездоганних фотографій і відео.

Manfrotto BaseGrip - цінний інструмент для перетворення вашого смартфона в справжню альтернативу DSLR-камері. Цей тримач надає безліч опцій для додавання фото- і відеоаксесуарами до смартфону. BaseGrip швидко і легко з'єднується з базою TwistGrip завдяки універсальному гвинта ¼ ", дозволяючи встановлювати на нього будь-який аксесуар. Завдяки його численним універсальним кріпленням у вас завжди буде максимальна гнучкість в технічних комбінаціях для зйомки на смартфон.

Manfrotto HandGrip повністю виготовлений в Італії, а його високоякісний алюмінієвий корпус забезпечує ідеальну стабільність для всіх моделей смартфонів. Система TwistGrip заснована на універсальності і модульності . Система TwistGrip, розроблена в італійському дизайні з урахуванням потреб користувачів, компактна, зручна в перенесенні і дуже універсальна. Вона практична в використанні і прекрасно працює у всіх ситуаціях, у всіх її численних змінах. Стильний зовнішній вигляд і оздоблення ідеально поєднуються з TwistGrip. Manfrotto BaseGrip повністю виготовлений в Італії, а його корпус - з високоякісного алюмінію. В основі системи TwistGrip - універсальність і модульність.

Характеристики
Колекція Twistgrip
Вага 0.155 kg
Верхнє врепленіе Element 1 1/4''
Верхнє врепленіе Element 2 1/4'', Холодный башмак
висота Element 1 11 cm
висота Element 2 13.5 cm
довжина Element 1 2.2 cm
довжина Element 2 1.5 cm
Колір Element 1 Темно-серый
Колір Element 2 Темно-серый
Мінімальна робоча температура Element 1 -30 °C
Мінімальна робоча температура Element 2 -30 °C
Максимальна робоча температура Element 1 60 °C
Максимальна робоча температура Element 2 60 °C
Матеріал Element 1 Алюміній
Матеріал Element 2 Алюміній
Спосіб кріплення Element 1 1/4''
Спосіб кріплення Element 2 1/4''
Швидкознімна система Element 1 Нет
Швидкознімна система Element 2 Нет
Ширина в складеному вигляді Element 1 3 cm
Ширина в складеному вигляді Element 2 3.3 cm