lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Arsène Gitzhoven Штатив

  • 0р.
  • Найбільш ексклюзивна обмежена серія тревел-штативів, 100 шт
  • Карбонова хрестовина, чудова технологія для продуктивної роботи
  • Унікальний шедевр з гравіюванням автографа власника
  • Приваблива матова чорна обробка і елегантний новий дизайн
  • Витончена біла упаковка, аксесуари і шкіряний ремінець

В закладки

До порівняння

Бренд: Gitzo

Артикул: GK100TC

Де купити

До 100-річного ювілею, який Gitzo святкує в статусі вправного майстра в області опор для фотокамер, бренд випускає саму ексклюзивну у світі обмежену серію штативів для подорожей - ARSÈNE GITZHOVEN EDITION.

Нова серія Arsène Gitzhoven Edition названа на честь засновника, який створив компанію в 1917 році. Цей незвичайний новий штатив встановлює цілком нову парадигму, що об'єднує в собі технічну досконалість, витончений канонічний дизайн і надзвичайно функціональну естетику.

Серія доступна по всьому світу в ексклюзивному обмеженому тиражі в кількості 100 штук. Кожен з штативів має номер від 1/100 до 100/100, лазером вигравіруваний на нозі штатива з можливістю гравіювання підпису свого власника.

Комплект Arsène Gitzhoven Edition - це перша модель на ринку, в якій представлена повністю карбонова хрестовина, що робить цей штатив значно легше. Завдяки своїй яскравій, глибокої матовою чорної обробці і елегантному новому дизайну «з голови до ніг», цей твір мистецтва визначає новий стандарт естетики штатива.

Arsène Gitzhoven володіє всіма новітніми технологічними характеристиками штативів Gitzo Traveler 1 серії, включаючи сучасні штанги Carbon eXact для чудовою міцності і жорсткості в більш тонкому діаметрі і 180 ° механізм складання ніг, що дозволяє ногам штатива складатися в зворотну сторону, огинаючи центральну колону і голову. Він також оснащений фіксуючим механізмом Treveler G-lock, спеціально розробленим для забезпечення безпеки в зменшеному розмірі, що робить штатив компактним, міцним і ергономічним, і зовсім нової кульової головою Center Ball Head, яка вийшла з 1 серії Traveler, будучи самої «стрункої» штативної головою в асортименті професійних голів Gitzo. Ця модель голови має незалежний фіксатор панорамування. Він забезпечує безкомпромісну плавність рухів кулі і виготовлений з високоякісних високоміцних сталевих і алюмінієвих компонентів. Кульова голова забезпечена короткою, сумісної з Arca-Swiss майданчиком, а також ідеально підходить для всіх майданчиків Gitzo D-профілю. Її швидкознімна майданчик фіксується за допомогою гвинтової ручки, а бульбашковий рівень допомагає фотографам тримати прямий горизонт. Кульова голова серії Arsène Gitzhoven Edition ідеально збалансована і універсальна, спроектована таким чином, щоб забезпечити максимальну гладкість і точність руху і надійну фіксацію.

Крім того, штативи обмеженої серії мають ергономічний ремінець з натуральної італійської шкіри в «карбоновому» дизайні для неперевершеного комфорту у використанні.

Комплект Arsène Gitzhoven Edition представлений в дуже вишуканому білому фірмовому контейнері зі шкіряним оздобленням, що містить штатив і аксесуари, сертифікат справжності штатива, підписаний генеральним директором Gitzo, і включає етикетку з ім'ям майстра, який створив кожну конкретну деталь.

Оскільки цей продукт - ексклюзивний шедевр, йому потрібен час для ретельного виготовлення і персоналізації, тому він буде доступний для відправки через 4 місяці після замовлення. Після того, як ви відправите своє замовлення, з вами зв'яжеться представник нашої Служби підтримки клієнтів, щоб обговорити всі деталі персоналізації і надати вам більше інформації про вашу нову унікальну покупці.

Характеристики
Быстросъемная система Да
Вага 1.573 kg
Верхнє креплення 1/4″ винт
Вес безпечної полезної навантаження 10 kg
Діаметр бази 35 mm
Діаметр верхнього диска 35 mm
діаметр трубки ніг 14.7, 18.2, 21.7, 25.3 mm
Діаметр шарового шарніра 35 mm
Длина в сложенном виде 43 cm
Контроль тренія Нет
Креплення Easy Link Нет
Мінімальна висота 34 cm
Мінімальна робоча температура -30 °C
Максимальна висота 165 cm
максимальна висота (без центральної колони) 141 cm
Максимальна робоча температура 70 °C
Матеріал Карбон eXact
Наклон вперед -90° / +40°
Независимая наклонная ручка yes
Незалежна ручка горизонтального панорамирования yes
Панорамне врачення 360 °
Поперечный наклон -90° / +40°
Пузирьковый уровень (кол-во) 1
Секції ніг 4
Серія 1
Система для наклонів ОТСУТСТВУЕТ
Система для панорамирования ОТСУТСТВУЕТ
Тип голови Шаровая голова
Тип ног Одинарные
Тип площадки GS5370SD
Тип фіксатора ніг Twist Lock
угол розстановки ніг 25°, 70°
Фіксатор шарового шарніра Да
Цвіт Черный
центральна колонна Скользящая
Штативна сумка в комплекті none