lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

526 Pro відеоголова і 645 Fast Twin штатив карбоновий

  • 0р.
  • 526 Pro рідинна відеоголова надійно витримує до 16 кг
  • Штатив з 100мм чаша, сумісний з 75мм адаптером
  • Замки FAST Lever Lock і 3-рівневий селектор вибору кута
  • У комплекті шиповані наконечники з гумовими насадками
  • Розтяжка 2-в-1 для кращої стійкості штатива

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MVK526TWINFC

Колекція: Fast Technology

Де купити

Відеосистема включає в себе професійну рідинну відеоголову Manfrotto 526 і карбоновий штатив 645 Fast Twin з подвійними ногами.
526 Professional Fluid Video Head призначена для ринку високопродуктивного важкого відеообладнання, представляючи собою багатофункціональну професійну рідинну відеоголову з можливістю підтримки до 16 кг і контрбаланс від 8 до 15 кг. Вона оснащена рідинною системою зчеплення з трьох ступенів для низького, середнього і високого рівнів опору (1, 2 і 3), а також додаткової настройки без зчеплення (0) для різкого панорамування і нахилів. Голова оснащена системою постійного контрбаланс мати більшу вагу від 8 до 15 кг при при висоті центра ваги до 125 мм. Вбудована 100мм півсфера адаптується до безлічі штативів Manfrotto і дозволяє швидко позиціонувати камеру за допомогою вирівнюючого бульбашкового рівня.
Рідинна голова 509HD поєднує в собі ергономічний дизайн з професійною продуктивністю. Ви отримаєте неймовірно плавні рухи камери і якісний відзнятий матеріал з 509HD, яка володіє регульованим рідинним опором і швидкої, точної 4-ступінчастою системою контрбаланс, що робить її придатною для широкого спектра напівпрофесійних і професійних камер і комплектів. Запатентований реєстратор Advanced Balancing Recorder (ABR) у 509HD дозволяє швидко знаходити, запам'ятовувати і відновлювати правильно збалансовану позицію майданчики при використанні певної комбінації обладнання. Модель 509HD також має коннектори Easy Link для зручного кріплення аксесуарів, бульбашковий рівень з підсвічуванням, змінні розетки для кріплення рукоятки з обох сторін голови, а також 100мм півсферу для установки на відеоштатів.
Штатив 645 FTT Fast Twin Carbon оснащений подвійними ногами і технологією FAST Lever Lock для найнадійнішою підтримки обладнання. Штатив забезпечений півсферою 2-в-1: стандартної 100мм чашею, сумісної з 75мм адаптером (доступний як аксесуар), що дозволяє використовувати більш широкий діапазон відеогол. Він також має среднеуровневий блокіратор розтяжки. Проте, 3-рівневі селектори кута роблять використання розтяжки опціональним.
Ця лінійка була розроблена з метою полегшення відеозйомки за рахунок скорочення часу настройки і обслуговування. Синхронізовані механізми закриття між верхнім і нижнім замками дозволяють оператором контролювати всю ногу штатива за допомогою одного замку і приступати до роботи в рекордно короткі терміни. Новий штатив забезпечує максимальну універсальність, можливість використання широкого ряду голів і гарантує максимальну стійкість при легкій вазі.
Крім того, він поставляється з телескопічною розтяжкою 2-в-1 для нижнього і середнього рівнів і оснащений 3-рівневим механізмом вибору кута для легкого налаштування. У комплекті шиповані наконечники з гумовими насадками для надійного зчеплення і пристосовності до найрізноманітніших умов зйомки.

Характеристики
Колекція Fast Technology
Бульбашковий рівень (кількість) 1
Вага 7.2 kg
Вага безпечної корисного навантаження 16 kg
Вага контрбаланс 8 → 15 kg
Верхнє кріплення 1/4″ винт, 3/8″ винт
Довжина в складеному вигляді 88.5 cm
Колір Черный
Кріплення Easy Link Нет
кут розстановки ніг 20°, 50°, 70°
Мінімальна висота 42.5 cm
Мінімальна робоча температура -20 °C
Максимальна висота 171.5 cm
Максимальна робоча температура 60 °C
Матеріал Алюміній
Нахил вперед -70° / +75°
Панорамне обертання 360 °
распорка Low & Mid level - Variable arm leg
Ручка панорамування в комплекті Да
Секції ніг 3
Система для нахилів 0 плюс 3 шага
Система для панорамування 0 плюс 3 шага
Система противаги Настраиваемая вариативная
Сумісність з аксесуарами MVAPANBARM; MVAPANBARL; 502HLV; 509HLV; 114MV; 181B; 357SPRB
Тип бази Чаша 100
Тип голови Відео-/Рідинна голова
Тип майданчики 357PLV-1
Тип ніг Сдвоенные
Тип фіксатора ніг Flip Lock
Харчування (батареї) 0
Центр тяжіння 125 mm
центральна колона Нет центральной колонны
Швидкознімна система Да
Штативная сумка в комплекті MB MBAG100PN