lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

200PL легка майданчик з технополімера, RC2 / Acra сумісна

  • 0р.
  • Ультралегка і компактна фотоплощадка
  • Сумісна з кріпленнями типу RC2 і Acra
  • Високоякісна технополімерная конструкція
  • 2 гумові накладки максимізують зчеплення при кутових зйомках
  • Універсальний гвинтове кріплення 1/4 ''

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: 200LT-PL-PRO

Колекція: Accessory

Де купити

Майданчик з технополімера ідеально підходить для швидкого встановлення камер на найпоширеніші стандартні кріплення штативних голів: Manfrotto RC2 і типу Arca.

Вона дозволяє фотографам швидко і легко закріпити камеру на будь-який фотоголове Manfrotto (*) і майже на всіх штативних головах на ринку, оснащених насадками типу Arca, без необхідності розбирати на компоненти. 200LT-PL-PRO дозволяє без проблем міняти голови, не турбуючись про майданчику. Майданчик 200LT-PL-PRO легко кріпиться до камери закручуванням спеціального вращателя пальцями, монетою або шестигранним ключем. Просто поверніть спеціально розроблений клапан і вставте його прямо в камеру.

Дві гумові накладки для міцного зчеплення допомагають вам маневрувати камерою, надійно утримуючи її навіть при зйомці під самим критичним кутом, тому вам більше не потрібно турбуватися про ковзання або розгойдуванні. 200LT-PL-PRO оснащений гвинтовим кріпленням 1/4 '' '' і адаптером 3/8 '' '', що дозволяє використовувати цей майданчик з різними аксесуарами і моделями камер. Це означає, що в вашому комплекті завжди є відповідна площадка для будь-якої роботи.

Завдяки конструкції з високоякісного технополімера майданчик 200LT-PL-PRO важить всього 26 г і витримує до 6 кг спорядження.
Майданчик може не працювати належним чином, якщо на голові закріплений додатковий запобіжний штифт. Ми пропонуємо зняти його для правильного і безпечного використання.

(*) Площадки не несумісна з 804RC2, MH804-3W

Характеристики
Колекція Accessory
Вага 0.026 kg
Висота аксесуарів 4.2 cm
Довжина аксесуарів 5.3 cm
Матеріал Технополимер
Фіксатор кульового шарніра Нет
Ширина аксесуарів 1 cm