lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Професійний Легкий Кінозавантажувач Малий

  • 0р.

Професійний Легкий Кінозавантажувач Малий


Pro-Light

Верхня кришка з термоформованого матеріалу EVA для надійного захисту

Відділення на верхній кришці з прозорими сітчастими кишенями на блискавці

Технологія захисту M-Guard з роздільними перегородками

Модульна та стекова конструкція з системою з'єднання на колесах

Покрите днище

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MB PL-CL-S

Де купити

Розроблений для ідеального відповідності повністю обладнаній ручній камері або бездзеркальній відеозйомці з аксесуарами, інструментами або аудіообладнанням. Спеціально розроблений для швидкого переміщення під час виконання завдань, Pro Light Cineloader Small є найлегшим та найкомпактнішим в асортименті. Ідеальний для відеожурналістів під час подорожей або для одноособового оператора, який полюбляє легке обладнання. Протестований на вантаж до 10 кг, що надає багато можливостей для упаковки корисного відеозйомочного обладнання.


Верхня кришка має новий гібридний підхід до захисту. М'які та тверді матеріали поєднуються, щоб створити нову унікальну функцію: завдяки захисній кришці з термоформованого матеріалу EVA професіонали зможуть бути впевнені в безпеці свого обладнання під час транспортування незалежно від умов. Завдяки цій твердій платформі можна повністю завантажити відео-комплект підтримки та закріпити його на поверхні. Кришка також має 1 прозору велику кишеню для додаткових аксесуарів.


Ця сумка обладнана додатковим простором для задоволення всіх можливих потреб, завдяки двом зовнішнім кишеням з петлями для додавання модульних сумок, карабінів або інших аксесуарів.


Як і інші моделі Cineloader, модель Cineloader Small має можливість стековання, що дозволяє завантажити декілька сумок в фургон або на візку для спільних завдань. Термоформована структура також надає велику кишеню на верхній кришці для додаткових аксесуарів.


Основне відділення для камери обладнане набором з трьох роздільників M-Guard, один з яких може розділитися навпіл, що додає більше варіантів для налаштування внутрішнього простору сумки під ваше обладнання. Також є вбудована еластична петля для стабілізації камери під час пересування.


Сумка обладнана двома міцними верхніми ручками, які допомагають уникнути випадкового відкривання. Два посилені ручки з боків і знімний плечовий ремінь, що надають додаткову гнучкість для різних потреб у транспортуванні. Додатковою можливістю є переноска сумки на тачці завдяки петлям на задній стороні та двом великим петлям на дні.


Лінійка Pro Light Cineloader виготовлена з водовідштовхувальної тканини RipStop з нейлону/поліестеру, з армувальними нитками, щоб досягти балансу між легкістю, унікальним виглядом та високою продуктивністю. Міцні блискавки YKK, а також армування з гіпалону, обробки та засіб відкривання роблять сумки як надзвичайно легкими, так і достатньо міцними для витримки найінтенсивнішого використання. Днище покрите для захисту від вологого або брудного ґрунту. Вікно на короткому боці сумки ідеально підходить для візитних карток, назви компанії або списку завдань. І є приховане всередині сумки невелике відділення для AirTag, яке допоможе не загубити сумку.

Характеристики
Вага 1.95 кг
Водонепроникність Так
Зберігання особистих речей Так
Зовнішні параметри 42 x 25 x 24 см
Колір Чорний
Кріплення для штатива Так
Матеріал Синтетична тканина
Об'єм 14 л
Параметри відділення для камери 35 x 19 x 18 см
Параметри основного відділення 35 x 19 x 18 см
Тип сумки Через плече

Особливості


Кабінний багаж

Ця сумка відповідає стандарту для використання як ручна поклажа. (Через постійно змінювані обмеження, перевірте з перевізником перед відльотом)

Змінні роздільники

Модульні та легкі у використанні, ці роздільники дозволяють налаштувати внутрішню частину сумки під своє обладнання, створюючи точно розмірний відсік, який вам потрібний.

Відштовхування від води

Спеціальне покриття тканини робить її стійкою до вологості.

Система захисту камери

CPS (Система захисту камери) від Manfrotto була спеціально розроблена та піддана лабораторним випробуванням, щоб гарантувати найвищий рівень захисту та амортизації в місцях, де це дійсно важливо.

З'єднання з візком

Для легкого переміщення на тачці просто насуньте спеціальний пас-конектор на будь-який стандартний візок або ручку валізи.