lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

PRO Light Backloader Backpack S

  • 0р.

Професійний легкий рюкзак Backloader S


Pro-Light

Призначений для повноформатних бездзеркальних камер (без ручки) з прикріпленим об'єктивом 70-200/2.8

Нова система захисту M-Guard™ забезпечує найвищий рівень захисту обладнання

Безпечний задній доступ та верхнє відкривання до 100% прокладеної камерної камери

Підсилення основи SAS-TEC для додаткового захисту від ударів

Подвійні бокові точки кріплення штатива для більшої ємності

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MB PL2-BP-BL-S

Де купити

Рюкзак Manfrotto PRO Light Backloader - це професійна фото сумка, спеціально розроблена для забезпечення неперевершеного захисту обладнання та модульності, щоб відповідати вподобанням і робочим потребам будь-якого професійного фотографа або відеооператора. Рюкзаки Pro Light впроваджують нову систему захисту M-Guard, спеціально розроблену і протестовану в лабораторіях, щоб гарантувати найвищий рівень захисту та опору удару, особливо в областях сумки, де захист є найважливішим. Роздільники M-Guard виготовлені з високогустотного пінополіетилену (EVA), який забезпечує виняткову поглинання ударів, зберігаючи при цьому надзвичайно компактний профіль. Крім того, SAS-TEC, віскопластична піна з багаторазовою здатністю до ударів, забезпечує структурне посилення на основі рюкзака для додаткової поглинання ударів.


PRO Light Backloader постачається з безпечним заднім доступом до відділення для фотообладнання. Рюкзак Backloader S містить 2-3 бездзеркальних камер повного кадру (без вертикальної ручки) у головному відділенні, а також кілька об'єктивів. За потреби можна налаштувати внутрішнє організування зручним пересувним панеллю, яка розділяє внутрішнє простір: верхнє відділення можна використовувати на 30% для особистих речей, а решта 70% приділяється для зберігання фотообладнання з легким доступом через заднє відкриття.


Верхній доступ також може служити альтернативою для швидкого доступу до найчастіше використовуваних камер або об'єктивів. Також в рюкзаку є передні кишені для невеликих предметів, а також відділення для ноутбука розміром 15 дюймів. Рюкзак Backloader має подвійне бокове кріплення для компактних штативів, регульований грудний ремінь та двосторонню сонцезахисну та дощову обкладинку DuoFace, яка відштовхує вологу та відбиває сонячне світло.

Рюкзак виготовлений з водовідштовхувальної тканини RipStop нейлон/поліестер з підсиленими нитками, металевими пряжками Duraflex, блискавками YKK, підсиленнями з гіпалону, кантами та ручками, що роблять рюкзак одночасно легким і міцним, достатньо стійким для найінтенсивнішого використання.

Характеристики
Вага 1,66 кг
Водонепроникність Так
Зовнішні параметри 32 x 22 x 51 см
Кількість об'єктивів 5
Колір Чорний
Кріплення для штатива Так
Об'єм 19 л
Параметри відділення для камери 26 x 14 x 38 см
Параметри відділення для ноутбука 25 x 2,5 x 40 см
Параметри основного відділення 26 x 13,5 x 43 см
Тип вмісту ДЗР, штатив, складний дрон, бездзеркальна з ручкою
Тип сумки Рюкзак

Особливості:


Кабіна для ручної поклажі

Цей рюкзак відповідає стандартам для використання як ручна поклажа. (З огляду на постійні зміни обмежень, перед відльотом перевірте із перевізником)


Зовнішній кріплення для штатива

Цей рюкзак має можливість та необхідні з'єднання для кріплення штатива зовні.


Модульні перегородки

Модульні та прості у використанні, ці перегородки дозволяють вам налаштувати внутрішню частину рюкзака під своє обладнання, створюючи потрібний розмір відділення.


Сумісність з ноутбуком

Захистіть свій ноутбук під час перевезення в цьому відділенні. (Див. розміри рюкзака для точних значень)


Захисний чохол від дощу

У комплекті є висувний захисний чохол, який при встановленні створює бар'єр між мокрою зовнішністю та сухістю внутрішньої частини вашого рюкзака.


Підключення до возика

Для легкої транспортування на колесах просто насуньте спеціальний ремінець на будь-яку стандартну тележку або ручку валізи.


Захист від УФ-променів

Срібна сторона включеного захисного чохла від дощу відбиває пряме сонячне світло та запобігає перегріву вашого цифрового обладнання.


Відштовхування вологи

Особливо нанесене покриття на тканині робить її стійкою до вологи.