lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

PRO Light Tough TH-55 HighLid Carry-on with Pre-cubed Foam

  • 0р.

PRO Light Tough TH-55 HighLid Кейс з пінопластом


Pro-Light

Надійний і легкий фотографічний жорсткий кейс, виготовлений в Італії

Схвалено тестуванням IP67 на водонепроникність і захист від пилу

Створений для витримки найважчих умов експлуатації

Застібки з системою безпечного відкривання для оптимальної безпеки і захисту

4 шари передзатвердженої пінопласту, щоб відповідати вашим потребам у оснащенні

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MB PL-RL-TH55-F

Де купити

Новий чохол PRO Light Reloader Tough H-55 призначений для подорожуючих професійних фотографів і відеографів. Герметичний, водонепроникний і стійкий до ударів, ці міцні кейси призначені для витримки найважчих умов експлуатації і сертифіковані для стійкості до температур від °C мін -33 / макс +90 (°F мін -27.4 / макс +194); вони створені для ідеального захисту всіх типів обладнання і виготовлені з легких матеріалів з системою замків безпечного відкривання. Вони пройшли тестування IP67, що означає, що в них немає проникнення пилу і вони витримують тимчасове занурення в воду протягом 30 хвилин. Виготовлені і розроблені в Італії, кейси Tough H-55 ідеально підходять для подорожуючих, які не хочуть йти на компроміс між безпекою і портативністю. Цей кейс відповідає обмеженням розмірів для ручної поклажі в авіакомпаніях* і оснащений двоступеневою телескопічною ручкою з системою самозабезпечення, щоб уникнути небажаного відкриття під час перенесення. Автоматичний клапан вивільнення тиску забезпечує автоматичне регулювання внутрішнього тиску повітря під час польоту. Два колеса мають більший діаметр, мовчазні та стійкі під час транспортування, що забезпечує оптимальну стабільність, міцність і довговічність.


Новий чохол PRO Light Reloader Tough H-55 оснащений 4 шарами пінопласту з передбаченими перегородками та конволютованим пінопластом на кришці. Конволютований пінопласт на кришці допомагає надійно утримувати зберігаєме обладнання під час закриття кейсу. 4 шари пінопласту з передбаченими перегородками дозволяють налаштувати вставку під своє власне обладнання, а чотири шари полегшують початкову налаштування та розташування. Tough H-55 має ексклюзивні функції дизайну, які роблять його сумісним з модульними аксесуарами Manfrotto Tough. Чотири металеві піни дозволяють легко прикріпити сумку для штатива та сумку для ноутбука Tough (продаються окремо) для більш модульного перенесення.


Завжди перевіряйте вимоги авіакомпанії перед польотом щодо їх поточних вимог щодо ручної поклажі.

Характеристики
Вага 4,5 кг
Водонепроникність Так
Зберігання особистих речей Немає
Зовнішні параметри 35 x 22,5 x 55 см
Кількість об'єктивів 8
Колір Чорний
Кріплення для штатива Немає
Матеріал Пластик
Об'єм 30 л
Параметри відділення для камери 26 x 14 x 50 см
Параметри основного відділення 28,5 x 20,5 x 52 см
Тип вмісту DSLR з ручкою, складний дрон, модульна відеокамера, DSLR / бездзеркальна камера з портативною гімбаллю
Тип сумки Роликовий

Особливості


Ручна поклажа

Ця сумка відповідає стандарту, щоб бути використаною як ручна поклажа. (Через постійно змінюються обмеження, перевірте з перевізником перед вильотом)