lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Advanced Travel Backpack III

  • 0р.

Розширений рюкзак для подорожей III


Advanced


Для набору DSLR або бездзеркальної камери з об'єктивами; Подвійний бічний доступ

Розширюваний бічний кишеня для штатива або ручного стабілізатора

Поворот на одне плече для доступу без необхідності ставити сумку

Відведена кишеня розміром 15 дюймів з подкладкою для захисту ноутбука

Тканина, що відштовхує воду, з прилагоджуваною захисною накидкою

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MB MA3-BP-T

Де купити

Обов'язковий компактний рюкзак для камери та ноутбука, який легко переносити під час подорожей. Рюкзак Advanced Travel III від Manfrotto для DSLR або бездзеркальної камери - оригінальна сумка, яка зберігає та переносить ваше фотообладнання та аксесуари для медіа. З верхньою та нижньою секціями, до яких можна дістатися з одного боку сумки, а також розширюваною бічною кишенею, ви можете налаштувати цю сумку під свої потреби. Вона може вмістити DSLR, такий як Canon EOS 5D mark IV, з 3-4 додатковими об'єктивами залежно від їх розміру (наприклад, 16-35/2.8, 24-70/2.8 або 70-200/2.8). Як альтернативу, вона може вмістити бездзеркальну камеру повного кадру, таку як повнокадрова Sony Alpha з об'єктивом 70-200 мм f/4, а також DJI Mavic Pro 2 з кількома батареями та дистанційним керуванням.


Компартимент для камери з подкладкою оснащений новою системою захисту Manfrotto M-Guard™. Виготовлений з особливого високощільного пінопласту EVA, він забезпечує виняткову амортизацію у відповідь на удари з надзвичайно тонким профілем. Призначені для налаштування складні малюнки дозволяють максимально захищати фотообладнання, одночасно максимізуючи використання простору.


Якщо потрібно більше місця, розширювана подкладкою бічна кишеня надає додатковий простір для штатива мандрівного розміру або ручного стабілізатора, такого як DJI Osmo Mobile 2. Крім того, сумка також має зручне зовнішнє з'єднання для штатива з фронтальної сторони. Зручні бічні точки доступу дозволяють зручно досягти свого обладнання, щоб ніколи не пропустити важливий кадр, а верхній відділ ідеально підходить для аксесуарів та особистих речей. Такий дизайн означає, що вам ніколи не доведеться шукати потрібний предмет. Інші особливості включають відведену кишеню розміром 15 дюймів для ноутбука, яка має подкладку для додаткового захисту і легко доступна, коли ви пересуваєтеся. Цю сумку навіть можна перетворити на денний рюкзак, просто видаливши перегородки.


Всі зовнішні тканини оброблені водовідштовхувальним покриттям, яке можна ще підсилити за допомогою прилагоджуваної захисної накидки у разі негоди.

Характеристики
Вага 1,43 кг
Водонепроникність Так
Зберігання особистих речей Так
Зовнішні параметри 33 x 19 x 49 см
Кількість об'єктивів 3
Колір Чорний
Кріплення для штатива Так
Матеріал Синтетична тканина
Об'єм 24 літри
Параметри відділення для камери 32 x 15 x 28 см
Параметри відділення для ноутбука 32 x 2 x 39 см
Параметри відділення для особистих речей 22 x 4 x 18 см
Параметри основного відділення 32 x 15 x 40 см
Тип сумки Рюкзак

Особливості


Ручний багаж

Ця сумка відповідає стандартам, щоб використовуватися як ручний багаж. (Через постійні зміни обмежень, перевірте з перевізником перед відправленням)


Зовнішні з'єднання для штатива

Ця сумка має опцію та належні з'єднання для кріплення вашого штатива ззовні.


Змінні перегородки

Ці модульні та легко використовувані перегородки дозволяють вам налаштувати внутрішню частину сумки під ваше обладнання, створюючи точно таке відділення, яке вам потрібно.


Сумка для ноутбука

Захистіть свій ноутбук під час транспортування в цьому відділенні. (Дивіться розміри сумки для точних розмірів)


Захист від дощу

В комплекті є висувний захисник, який, коли встановлений, створює бар'єр між вологим зовнішнім середовищем і сухим внутрішнім простором вашої сумки.


Відділення для планшета

Спеціальне відділення для планшета.


З'єднання для возика

Для зручного транспортування на колесах просто насуньте відповідний ремінець-з'єднувач на будь-який стандартний возик або ручку валізи.


Стійкий до води

Спеціальне покриття тканини забезпечує її стійкість до вологи.