lastolite avenger colorama national-geographic gitzo rycote joby
 

Advanced Compact Backpack III

  • 0р.

Продвинутий компактний рюкзак III


Advanced

Практичний та компактний рюкзак для камер та особистих речей

Для бездзеркальних камер з обрізаним датчиком + 2-3 об'єктива та аксесуарів

Швидкий доступ до обладнання за допомогою верхньої загрузки; Особисті речі під ним

Особливий відсік для ноутбука розміром 14 '' з підкладкою для захисту

Бічне кріплення для компактних штативів, таких як Joby Gorillapod

В закладки

До порівняння

Бренд: Manfrotto

Артикул: MB MA3-BP-C

Де купити

Практичний, компактний і легкий у перенесенні рюкзак для камери та ноутбука. Рюкзак Manfrotto Advanced Compact Backpack III призначений для бездзеркальних або дзеркальних камер з обрізаним датчиком і має можливість вмістити всі ваші інші необхідні речі, такі як додаткові об'єктиви та особисті речі, надаючи вам все необхідне в одному рішенні для перенесення.


Підкладений верхній відділ розрахований на компактні системні камери (наприклад, серія Sony A6000) і може вмістити додатково 2-3 об'єктива, залежно від їх розміру. Роздільники в основному відділенні допомагають зберігати речі організовано і впорядковано.


Підкладений відділ для камери має нову систему захисту Manfrotto M-Guard™, яка виготовлена з особливого пінополіетилену високої щільності. Вона забезпечує виняткову амортизацію ударів і має надзвичайно тонкий профіль. Налаштовувані згинні шаблони забезпечують максимальну універсальність для повного захисту камерного обладнання і використання простору. Верхнє завантаження дозволяє швидко і легко дістатися до своєї техніки.


В сумці також є окремий відділ для ноутбука, який ідеально підходить для 13-дюймового ноутбука. В нижньому відділенні можна розмістити всі свої особисті речі і мати до них доступ через окрему блискавку. Цей розумний дизайн допомагає забезпечити доступ до необхідного без повного зняття рюкзака. 

Ви можете переносити свій малий штатив, такий як Joby Gorillapod 3K, за допомогою міцного бічного ременя, а додаткові еластичні кишені дають вам можливість переносити пляшку з водою, парасольку або будь-які інші необхідні речі, які вам можуть знадобитись.


Усі зовнішні матеріали оброблені таким чином, що рюкзак відштовхує вологу, а це може бути додатково підсилено поставленим в комплекті дощовиком в разі негативних погодних умов.иф

Характеристики
Вага 0,88 кг
Водонепроникність Так
Зовнішні параметри 26 x 17 x 44 см
Кількість об'єктивів 3
Матеріал Синтетична тканина
Об'єм 12 літрів
Параметри відділення для камери 22 x 9 x 13,5 см
Параметри відділення для ноутбука 21 x 1,5 x 34,5 см
Параметри відділення для особистих речей 22 x 9 x 13,5 см
Параметри основного відділення 24 x 16 x 40 см
Тип вмісту Бездзеркальна камера, штатив, складний дрон
Тип сумки Рюкзак

Особливості:


Багаж у кабіну

Ця сумка відповідає стандартам для використання як ручний багаж. (У зв'язку з постійно змінюються обмеженнями, перед відльотом перевірте з вашим перевізником)


Зовнішні кріплення для штатива

Ця сумка має можливість і правильні з'єднання для кріплення штатива зовні.


Змінні перегородки

Модульні та прості у використанні, ці перегородки дозволяють вам індивідуально налаштувати внутрішній простір сумки під ваше обладнання, створюючи точно такий відсік, який вам потрібен.


Сумісність з ноутбуком

Захистіть свій ноутбук під час транспортування у цьому відділенні. (Див. сумку для точних розмірів)


Захисний чохол від дощу

Додатковий згортний захисний чохол, який, після встановлення, створює бар'єр між мокрою зовнішністю та сухістю всередині вашої сумки.


Відділення для планшета

Окреме відділення для планшета.


З'єднання з возиком

Для легкого транспортування на колесах просто надійно закріпіть конектор-ремінець на будь-який звичайний тележці або ручку багажу.


Водовідштовхувальний

Спеціальне покриття тканини робить її стійкою до вологи.